Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor kezd el hatni a homoepát...

Vancka02 kérdése:

Mikor kezd el hatni a homoepátiás gyogyszer?

Figyelt kérdés

37hetes vagyok,csütörtökön voltam ctg-n es megvizsgált a doki és aszt mondta ,hogy apszolult nem tagultam ...akkor mar 4napja szedttem az caulophyllum thalictroides 9ch-t

De viszont most 2napja kicsit faj a hasam lehet hogy kezdek tagulni? Es a hasam nagyon lent van... ha lepcsőzök bekemenykedig es kicsit szur...elég faradt is vagyok mostanaban és eddig hányingremsem volt de mar van ...lehet ebből szülés is lehet? Feb9re vagyok ki irva



#Babocaa
2017. jan. 29. 15:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Soha. Átverés. Nem véletlenül kell Amcsiban ráírni a homeopátiás szarokra, hogy nem működik...
2017. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Homeopatias szer? Sose.
2017. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Hahaha...soha
2017. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindig félelmetesnek tartom, hogy milyen emberek alapítanak családot. Le kéne szoknom erről az oldalról, de főleg erről a topikról.
2017. jan. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Hm hát ez eléggé el szomorít :/

De vannak olyankok akiknek hatot :/

2017. jan. 29. 15:27
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Annyira "hat",mint egy pohár víz. Legfeljebb placebo. De ha véletlenül akkor ütközik a busz amikor vizet kortyolsz akkor az annak a hibája? Na kb ennyire "hat" a homeopátia, következhet be változás a használata alatt, de nem miatta..
2017. jan. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Osztom az előttem szólók véleményét.Én kipróbáltam,mert annyira mondták,hogy jók,de semmi eredmény nem volt.
2017. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
45%
Erősítem a többiek véleményét. A homeos cucc sosem fog hatni. Pénzkidobás. A has keményedésére, a jóslófájásokra, a méhszáj puhulására, a brutál fájásokra és a tolófájásokra, a gátad repedésére, aztán az összevarrásra, az aranyérre és a tejbelövellésre, a tejszaporításra, a mell feszülésére, a mellbimbó kirepedésére és semmi másra nem jó a homeopátia.El kell viselni mindegyiket, mert mindenki elviseli. Te akartál gyereket. Ezek ezzel járnak. Ezeknél sokkal nagyobb problémák is lesznek az évek során :) A szülés fájni fog, de csodálatos lesz és lesz a kezedben egy édes kisbaba. Szerencsére ez utóbbira se kell bogyó.
2017. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
apszolult (jézusom) soha...
2017. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%

Soha. Bár a hit csodákra képes, szóval ha nagyon hiszel benne, akkor esetleg.


De a febr. 9. még messze van, nem?

2017. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!