Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár előtt és után kell...

Császár előtt és után kell szedni valamilyen gyógyszert? És sima szülésnél?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2015. jan. 9. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Előtte tuti nem. Császár után a kockázatok mérlegelésével vérhígítót szoktak esetleg felírni injekcióban.

Természetes szülésnél semmit, illetve mindkettőnél fájdalomcsillapító igény szerint...

2015. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Császáros voltam. Előtte nem kellett semmit szedni, utána 5 napig reggel-este kaptam oxitocin szurit, vérhigítót egy ideig, meg persze fájdalomcsillapítót! Nekem azért kellett oxitocint kapnom, mert sürgősségi császárom volt, nem volt egy perc vajúdásom sem. Ettől függetlenül lehet más is kapja, nem tudom!
2015. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
term. szülés utàn van ahol automatikus az oxytocin szuri, van ahol csak szükség szerint adnak. Amúgy nem kell szedni semmit.
2015. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vasat erdemes szedni, a bekovetkezo verveszteseg miatt. Nekem ennyit ajanlott a dokim. Siman szultem, utana nem szedtem semmit.
2015. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!