Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire hatásosak a vajúdást-...

Mennyire hatásosak a vajúdást-tágulást segítő homeopátiás bogyók illetve a málna levél tea?

Figyelt kérdés
Érdemes ezzel foglalkozni, vagy melyik ami hatásosabb?Első babát várom és szeretnék könnyíteni a dolgokon ha tényleg lehetséges! Ha valaki tudna írni tapasztalatairól , megköszönném!
2010. máj. 6. 20:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én csak a málnalevél teáról tudok nyilatkozni. Nekem nem használt. Több mint 20 órát vajúdtam, pedig oxytocint is kaptam. Végül császárral született meg a kisfiam.
2010. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

én a málnalevél teát is ittam és bogyókat is szedtem, burokrepesztéstől szülésig 2 és fél óra lett volna, ha nem 40 cm a kisfiam feje így 4 lett és vákum, meg 2 óra kitolási szakasz. DE!Szerintem ezeknek köszönhetem a gyors tágulást, a többi meg adott volt:))Se érzéstelenítést, se oxyitocint nem kaptam.A másodiknál is tuti szedni fogom:9

2010. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Málnalevél tea, caullophyllum, cimicifuga, arnica montana. Ha nem használ egyik sem, de legalább nem árt.

Én használtam őket, nekem segítettek. 9. hónapban fitness labdán ültem asztalhoz. 7 cm-re nyitva voltam, mire beértem a kórházba, és nem voltak vészes fájdalmaim, pedig du. 4-kor kezdődtek és kb. 22.00 körül értünk be. A vajúdás alatt nem szedtem már semmit, jól beindult a szülés, 3,5 óra múlva meg is lett a lányunk. Én csak ajánlani tudom.

2010. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem nem használt sem a tea, sem a bogyók, a nőgyógyázom is és az asszisztense is kinevetett, amikor említettem, h ezekkel szeretnék rásegíteni, később metapasztaltam, h igazuk volt:-( Nagyon drágák, mivel többfélét is ír a szakirodalom és annyival nem segíti az anyukák helyzetét:-(
2011. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!