Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem indul be a szülés,...

Ha nem indul be a szülés, hány napot várnak Veszprémben?

Figyelt kérdés
Hogy zajlik egy beindítás??
2010. máj. 7. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ki vagy tágulva vagy sem....mert ha nem akkor kapsz méhszáj tágító kúpot amit valakinek megindul a szülés....ha nem indul be akkor minimum egy ujjnyira kell legyél kitágulva és akkor valószínűleg burkot repesztenek és kapsz oxitocin infúziót!!!
2010. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Nem valami bizalomgerjesztő.
2010. máj. 7. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem!!!És a legjobb az hogy a kiírt napon kellett bemennem a kórházba és 2hetet voltam bent sajnos!!!1hetet mindenképpen várnak a szülés indítással!!
2010. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!


Én 10 napot hordtam túl utolsó 4 a kórházban volt nálunk 31+4 nél kell befeküdni. Nekem feltettek egy olyan cumót a méhszáj tágításhoz amit megtöltöttek vizzel és utánna kis tojás formája lett ez volt reggel 8kor és délután 1re elkezdték húzatni (felemelték az ágyat és rákötöttek a végére ami a combomhoz volt ragasztva egy teli infuziós zacskót.) az rögtön kihúzt akkor lettem 2 ujjnyi megvizsgáltak sétálgatnom kellett 3-4 körül burkot repesztettek. Sétálgatnom kellett nem voltak fájásaim és este 8 kor bekötötték az infuzót amitől nekem elment a picim szívhangja megint (elötte való nap volt egy oxitocyn teszt amikor a szive 76 ot vert 210et összevissza ugrált sípolt a gép ezerrel rohantak helyre kapták a fiamat) akkor ott megint rendbe szedték fájásaim még mindig nem voltak és éjfélkor vizsgált a dokim mert nem jó helyen fájtam és kiderült hogy nem fér be a szülőcsatornába és a szemérem csontot repesztette a feje. szegénykémnek a képein látszik is. A műtét alatt kiderült hogy még a lábára is kétszer és a nyakára is egyszer rátekeredett a köldökzsinór.

2010. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

40+0 fektetnek be.

Csinálnak OPT-t valamelyik nap, magzatvizet néznek, majd ha nem indul be magától, akkor beavatkoznak 41+0 napon.

Zárt méhszájnál zselé vagy tabletta, hogy érjen az a méhszáj..

Nyitottnál meg attól függ mennyire vagy nyitva.

Én 3 centire voltam nyitva, és tablettát kaptam reggel 9 kor. Délben kezdődtek a fájások. 2kor beöntés, ami "csodás" fájásokat csinált, majd fél 4kor burkot repesztettek. 4 után nem sokkal megszültem:)


Amit az utolsó írt, azt ne vedd alapnak. Én nem hallottam, hogy Veszprémben csináltak volna ballonos tágítást túlhordás esetén.


Mikorra vagy kiírva? :)


Én úgy szeretnék még szülni, de már nem vállalunk több gyerkőcöt:(


Kérdezz bátran, én nemrég szültem:)

2010. máj. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!