Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában...

Szült valaki mostanában Szombathelyen? Vélemények? Mire számíthatok? (Szülésznőm van)

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanezt a kérdést terveztem én is kiírni. Mostanában sok rosszat hallottam, jól jönne néhány beszámoló nekem is :)


Mikorra várod a babát?


18hkm

2017. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebookon van egy baba mama szombathely hivatalos csoport. Ott többször felmerült ez témaként, rengeteg infót írnak. Nyugodtan kérdezzetek ott. Én nem tudok mondani semmit, mert ugyen szhelyhez közel lakok, Zalaegerszegen szültem az elsőt és ha sikerül a kistesó, akkor őt is ott fogom.
2017. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos nekem nincs Facebook-om, ezért nem tudom ezeket a csoportokat megnézni. Ha esetleg vki mégis írni ide személyes tapasztalatokat annak nagyon örülnék :)


21 hkm

2017. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!