Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hét után híztatok még? Ha...

37 hét után híztatok még? Ha igen mire számíthatok még? Mikortól lesz tejem? Honnan veszem észre hogy esetleg van? Ha diétázni fogok tényleg nem lesz tejem?

Figyelt kérdés
túlsúllyal estem teherbe es eddig 15 kilót híztam azért érdekel az utóbbi 2-3 hétbe már nagyon meg válogatóm mit eszek és mikor ...ne ítéljetek el még egy olyan kérdésem is lenne hogy en nem latom magamon hogy vizesednék szoktak mondani hogy olyan mintha be lenne dagadva bokád de en nem latom azt honan veszem észre menyi az ami tuti hogy viz rajtunk ? valamennyi elvileg igy is ugy is megköt nem ?

2016. okt. 5. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajtam semmi plussz víz nem volt. 2 kgval voltam könnyebb hazajövetelkor mint mikor vementem sajna.
2016. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy feltünõ a vizesedés. Én nem híztam, hanem vizesedtem, tehàt "jött még fel kg". A szülés napjàn voltam nagyon vizes, de nem tūnt fel, csak utólag képen visszanézve. El sem hiszem h nem tūnt fel a tükörben. :)

Nekem szülés után 3. nap lett tejem. Úgy vettem észre, hogy a hálóingem nedves lett. Persze elõször azt gondoltam, csak leöntöttem magam. Majd másodszor esett le, hogy megindult a tejem.Amúgy én nem éreztem és a mai nem érzek semmiféle belövellést.

2016. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én híztam az utolos hetekben. 35 hetesen jártam 4 kg plusznál és 7 lett a vége 39 hetesen. Nem tapasztaltam vizesedést, de elvileg ha már látszik, akkor több liter víz gyűlt össze már úgyhogy leginkább a hízáson látszik, lehet nálam is ez lehetett bár nekem az étvágyam is 36 hetesen jött vissza, miután leszállt a hasam, addig cicaadagot ettem pár hétig.

Tejed 3-5 nappal lesz szülés után, eleget kell enni és inni és a legfontosabb, hogy a baba eleget tudjon szopni ehhez. Lehetséges, hogy érezni fogod amikor megindul, csoroghat is, de nem feltétlen.. Lehetséges, hogy hosszabban fog aludni a baba de ez sem feltétlen van így. Szóval egyéni honnan lehet észrevenni.

2016. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!