Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nektek meddig fájt a behatolás...

Nektek meddig fájt a behatolás szülés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Fél ev telt el kisbabank szuletese ota es a mai napig nagyon kellemetlen a szex... Rettenetes szúró érzés maga a behatolás .. Fuu belegondolok es kiraz a hideg is.. Nagyon faj. Szinte minden egyes pózban... Csak egeszségügyi betét tudok hasznälni ha megvan, mert a tamponnal is ugyan ez a helyzet. Fáj, szúr.. Menjek el orvoshoz vagy ez normális?

Nehez szulesem volt. Gatmetszes, vakum.... Nagy volt a sebem is, igaz mar begyogyult de sokat szenvedtem vele es ha front van akkor meg mindig sajog.


2017. márc. 3. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

Akkor ne szexelj


(Nekem nem fájt szülés után)

2017. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokihoz menj el hatha mond erre valamit.
2017. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj orvoshoz, ez már nem normális. Főleg a tampon felhelyezesi probléma. Gondolj bele, mekkora egy tampon átmérője, főleg mensi alatt ez nem okozhatna gondot.

Jobb, ha megnézi a doki, minden rendben van-e.

2017. márc. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan fertőzésel is, amelyek a behatolást fájdalmassá teszik. Mindenképp nézesd meg magad orvossal!
2017. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb 3 hónapig volt kellemetlen a gátseb miatt, utána még pár hónapig hüvelyszárazság miatt, ezen azért lehetett segíteni már.
2017. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik gyerek után (nagyfejű) én is hónapokig szívtam, de fél év azért nem volt. A másodiknál meg döbbentem tapasztaltam, hogy a gyerekágy végére meggyógyult és csak minimális nehézséget okozott. Utólag gondolkodva az első után valami nem stimmelt és el kellett volna mennem dokihoz vele. Neked is ezt javaslom. Lehet, hogy plasztikai sebész tudna többet mondani, ők értenek jobban a helyreállításhoz.
2017. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz. Ez nagyon nem normalis igy.
2017. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, egyáltalán nem normális, menj el nőgyógyászhoz! Jobbulást!
2017. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Megértelek kedves kérdező, nekem igyanigy volt. Fél év volt mire rendesen be tudtuk egyáltalán fejezni az együttlétet és nem adtam fel a közepén. Most másfél éves a gyerek, nem mondom hogy nem sinylette meg a szexuális életünk hogy több mint egy év volt mire már csak kellemetlrn volt az első egy-két perc és most sem az igazi még. Tn is elmentem az orvoshoz hogy biztos baj van, azt mondta hogy a szoptatás és az ezzel járó hormonok miatt ennyire rugalmatlan a hüvely ezért ilyen. Nem is biztatott hogy megjavulna idővel, persze jobb lesz azt mondta meg jobb is de azt mondta amg szoptatok számithatok rá hogy nem lesz az igazi. Szóval kedves lepontozók vannak kevésbé szerencsések is akinek igenis nem jó mégsincs eü probléma.
2017. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úristen te szülésznők gyöngye! 😂 Miért ne szeretkezés szülés után fél évvel egy nő?

Nekem az első alkalom fájt csak. De nekem volt egy gyerekkori balesetem. Nah nekem amiatt fájt sokszor szülés előtt a szeretkezés. Intimtornával sokat tudtam rajta javítani. Mindenképp menj el orvoshoz. Fertőzés is okozhat ilyen panaszt, de más is lehet a háttérben. Nem szégyen ez, és igenis kár a fájdalommentes szeretkezés nekünk nőknek, anyáknak is.

2017. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!