Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés közben is...

Császármetszés közben is ráteszik az anya mellkasára a gyermeket?

Figyelt kérdés
Császármetszésem volt,amit egy egész napos vájúdás előzött meg.Már teljesen kimerültem, mikor a műtétre került a sor, ezért egy pár percre elaludtam.Amikor kiemelték a kicsit, nem voltam teljesen éber.Ezért kérem a segítségeteket.

2017. márc. 5. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Baratnoimnel az apukak mellkasara tettek, sok korhazban szokas igy.
2017. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is az apa kapta meg szőrkontaktusra. Nekem csak az orromhoz nyomták amíg stoppoltak. Utána kaptam meg 2 órára, akkor mellre is tették.
2017. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És ha véletlenül nem teszik mellkasra, nem lesz kevésbé jó viszony anya es gyermeke között?
2017. márc. 5. 21:27
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tették mellkasra és az apa sem kapta meg. (Szeged, 2016) Órák múlva hozták csak fel először a műtött részlegre, aztán 3 óránként.
2017. márc. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amúgy régen sem volt ez divat,és nem sérült a kapcsolat.

Ha 6 óra múlva kapja csak meg, de onnantól minden szeretet megkap, akkor ez nem. Hat ki rá.

Én pl sima szülés után csak 30 percre kaptam meg, 5 percee, majd masnap hajnalban. Abban az 5 percbe mellre tették.

2017. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ugyanmár miért lenne. Wz csak az anyáknak fontos. Miután lemosták odahozták a nyakamba rakták párpercre. Ennyi. Műtét után egy félórával meghozták. Onnantól mindig velem volt csak éjszaka nem.
2017. márc. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Apanal volt, amíg az őrzőben voltam. Aztán odaadták nekem, amint felvittek a szobába, és nem is vitték el többet. Első éjjel végig a mellkasomon volt, rajta csak pelus és sapka volt, rajtam a műtősing kigombolva.

A nővérek kb 2 óránként jöttek, megnézni, kell-e segítség, de hivhattam volna őket akármikor.

Fantasztikus élmény volt.

Nem Magyarországon történt 3 hete.

2017. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Anglia : ahogy kiemeltek, lemertek es mar hoztak

is oda. Soha tobbet nem vittek el. Csodas volt ❤. Sajnalom, hogy Magyarorszagon ez nem adatik meg a noknek.

2017. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
semmit nem számít a kesobbi kapcsolatotok szempontjából hogy rád teszik e vagy nem :) egyébként nalunk mutet utan rateszik anyukara ha van olyan allapotban
2017. márc. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.


Azért én nem bántam, hogy műtét után nem hagyták nálam egész éjjel. (este császároztak) A fejemet nem emelhettem meg órákig és úgy vacogtam az érzéstelenítő miatt, mintha -30 fokban álltam volna egy szál szál bugyiban. Az őrzőben is segített fogni a párom, mert pattogott a kezemben a gyerek.


Hajnalban talpra állítottak, aztán behozták a picit és csak fürdetni vitték el. A kapcsolatunk makulátlan.

2017. márc. 6. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!