Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Budapesten van olyan kórház,...

Budapesten van olyan kórház, ami nem bababarát?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Döntsd el hogy hotelba akarsz menni vagy beteg vagy.

Hogy lehet egy kórház nem baba barát???

Ez kb olyan mint a nem állatbarát menhely.

Vagy lehet én vagyok a tudatlan.

2017. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Elso,elarulom,hogy a terhesseg (ha esetleg a kerdezo terhes es ez okbol kerdezte),a terhesseg nem betegseg,es a szules sem. De sokan mar annak titulaljak be.
2017. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem kedves első, jobb lett volna, ha inkább csendben maradsz. Arra vagyok kíváncsi, hogy van-e olyan kórház, amelynek a szülészeti osztályát még nem nyilvánították hivatalosan "bababaráttá".
2017. márc. 24. 21:54
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha a rooming-in rendszerre gondolsz, szerintem mindenhol az van már. A személyzetnek is jobb, kevesebb a munka, ami nem is baj tekintve, hogy alig vannak már a szakmában.
2017. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
A dél pesti nem bababarát.
2017. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, sőt a legtöbb hivatalosan nem bababarát. [link]
2017. márc. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem pesti vagyok de itt ahol élünk a 2 nagy kórházból csak az egyik bababaràt.

Biztos van de nem biztos érdemes oda menni ami inkább mama barát.

Ezt onnan lehet tudni hogy a baba mindig veled van. Igény szerinti szoptatas van és a családtagok is megnézhetik az újszülöttet. Itt nalunk azért jobb ilyenbe menni mert itt van az intenziv is és ha bármi baj van ebben a kórházban van elég felszerelés és szaktudásu orvos aki ellátja a kicsit. A másikba ha bármi van a babát viszik át te meg maradsz ott ahol vagy.

2017. márc. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pesten kb.egy vagy kettő bababarát csak,a többinél elviszik a babát éjjelre.
2017. márc. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%

És pont a baba barátnál nem láthatja egy rokon se,csak üvegen át. Ott nincs bemászás,mert bármelyik anya szoptathat.

Kettőt is bababarátba szültem,az egy kórház,ami van ott,az barát,igy más nincs is.

A másodiknál vip be voltam,csak oda jöhetnek be rokonok,barátok,akárkik.

2017. márc. 25. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig én pont úgy tudom, hogy a Szent István kórház hivatalosan is bababarát és mégis be lehet menni látogatni. De javítsatok ki ha nem, mert ez már régi infó. (Aztán A Szent Imre,ahol már szültem, hivatalosan nem az, de mégis sok pontban annak tekinthető: babák anyuka mellett lehetnek akár végig, de a lehetőség meg van, hogy bevigyék estére a csecsemősökhöz. a szoptatást támogatják. de éhezni se hagyják a babát, ha az anyukának nincs teje, akkor fognak adni tápszert. cukros vizet biztos nem adnak. a kórtermekbe pedig nem mehet be senki, még az apa sem. üveges ajtón keresztül lehet megmutatni a babát. ) Szerintem nem is a titulus számít, hanem inkább kérdezd ki, hogy mik a szokások ott ahol szülni szeretnél.
2017. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!