Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ajkai kórház bababarát?...

Az ajkai kórház bababarát? Van lehetőség papás szülésre? Írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én még 2008-ban szültem ott, akkor a férjem is bent volt velem végig. Előtte is a vajúdásnál. Szülés után 2 órát pihensz az örzőben, addig a baba nincs veled. (De természetesen szülés után megkapod, és mikor megmosták utána is.)Én éjszaka szültem, tehát utána mentem aludni. Reggel 6-kor hozták be szoptatni. Aztán már ott maradt velem, ha jól emlékszem. De éjszakára elviszik, és 1x hozzák szoptatni.

Szerintem ez sokkal jobb, mintha végig melletted van, mert így te is tudsz pihenni.

A 2. gyerekemnél máshol szültem, ott non-stop velem volt. Hát se ő, se én nem aludtunk, csak pár órát egyszerre. Szörnyű volt. Ez Győrben volt, de ott a csecsemős nővérek is szörnyűek. Ajkán aranyosak voltak.

Az lenne az igazi, ha egy kórház nem csak bababarát, de anyabarát is lenne. Nekem az ajkaival nem volt különösebb problémám, főleg összehasonlítva a győrivel.


34/N

2012. jan. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2012. jan. 17. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!