Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kecskeméten van már lehetőség...

Kecskeméten van már lehetőség szülésnél EDA-ra?

Figyelt kérdés
Régebben nem volt, azt tudom, de fene tudja új helyen van a szülészet, ki tudja mi változott. Egyik barátnőm még 2013-ban szült, neki azt mondták végig, hogy van, de mikor kérte is, akkor meg azt mondták neki, hogy Kecskeméten ilyen nincs és mástól is hallottam ezt, hogy nincs, viszont frissen szült ismerőseim nincsenek (legalábbis kecskemétiek)
2017. márc. 25. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Talan kerdezd meg telefonon.
2017. márc. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán, ha tudnád értelmezni a kérdést, azért TAPASZTALAT érdekel olyantól, aki szült és kért és kapott vagy nem kapott, mert személyesen ismerek olyat, akinek ezelőtt néhány évvel azt kamuzták, hogy van rá lehetőség, de mikor ki volt terítve és kérte, akkor közölték, hogy itt ilyen nincsen.
2017. márc. 27. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit érdekelne. Nincs. Magánorvosomtól kérdeztem, azt mondta ilyen nincsen, meg elkezdett arról beszélni, hogy annyira nem is biztos, hogy jó lenne, ha lenne. Mondtam neki, hogy sajnálom, szerintem meg jó lenne, ha lenne, azért bakker 2017 van. Erre azt mondta, hogy hát végül is, ha nagyon úgy van, akkor esetleg van rá lehetőség, hogy meg lehessen oldani. Magyarul, ha nagyon erőlködsz, meg jó helyre és eleget fizetgetsz, akkor esetleg van EDA mégis. A belem kifordul.
2017. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Hat ha vkit erdekel, en szultem azota, es ez a hulye "erzestelenoto" kb semmit nem hasznal. A vajudas bizonyos szakaszaban adjak, amikor mar ugyis felhalott vagy,de a kitolasra el is mulik a hatasa.

Csak csaszarral szuljetek, a termeszezes egy remalom! Barcsak nekem mondta vna valaki elotte...

2017. nov. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Negyedik neked lehet nem jókor és jól adagolva adták. Van olyan is, sajnos. Mondjuk sose tudod meg, csak azt hiszed, hogy nem is jó, pedig az.


Azóta már én is meg tudtam ezt, hogy "nincs, de esetleg" és úgy voltam vele, hogy na akkor végképp nem kell, ha nem rutin-szerűen adják, akkor valószínűleg sokra úgyse mentem volna velük. Nem is ott szültem.

2017. nov. 15. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!