Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok írni Kecskeméten...

Málna01 kérdése:

Tudnátok írni Kecskeméten bababarát helyeket, ahol, ha szoptatásra nincs is, de legalább pelenkázásra van lehetőség?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kislányunk és szeretnénk egy kicsit kimozdulni, de mivel nem vagyunk kecskemétiek, szeretném előtte kicsit feltérképezni a terepet. A szopit megoldom kocsiban, mert le van fóliázva hátul, de nem szívesen vetkőztetném le ott, nehogy megfázzon. Köszi előre is a válaszokat!
2014. dec. 13. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Legelső alkalommal a Malomban betévedtem a női wc-vel szemben lévő pelenkázóba, mert azthittem az a férfi wc. :D Az első és a harmadik emeleten működnek a WC-k, a negyediken, valamint földszinten és lentebb soha nem volt, a második emeleten lévő megszűnt. Nem tudom nyitva vannak-e a pelenkázók, mert azt az egy alkalmat kivéve sosem voltam bent. A wc-k 9:00-től használhatók.
2014. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!! 😊 Biztos meglepődtél, h hova is kerültél..!! 😂😂

Közben voltunk bevásárolni és az Auchanben is volt betéve egy pelenkázóasztal a női mosdóban! Szerencsére radiátor mellé tették, úgyhogy nem fázott meg a kincsem kis popója! 😁

2014. dec. 15. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyvtár - van külön baba-mama szoba: nagy ágy, pelenkázó, fotel, kézmosó.
2014. dec. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Nem is gondoltam volna!😊
2015. febr. 4. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!