Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány éves kor között szoktak...

Hány éves kor között szoktak a nők gyerekek vállalni átlagosan?

Figyelt kérdés
Normális vagy átlagok 20-25 év között a gyermekválalás?

2017. ápr. 22. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentol fugg

Iskolazotsag aki tanul az kesobb es kevesebb gyereket szul

Munka aki karriert epit az kesobb 30 felott joval szul.

Vallas extrem katolikusok muszlimok stb koran hazasodnak es sokat es koran szulnek

Orszag - sok fejlett nyugati orszagban a nok eloszor utaznak elnek dolgoznak es joval 30 folott alapitanak csaladot.

2017. ápr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam. Nem tudom, hogy mikori adat. De első gyereknél 28 évet ír átlagnak.

2017. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Manapság az elsőt 25-30 kozott szokta a tobbség vállalni. Én is 28 vagyok, 12 hetes babával.

Nekem érzelmileg meg kellett érjek rá. Hatalmas felelősség,áldozat ... de hajnali 3kor mikor 3 ora alvás után, 2 órája nyüstolod, hogy vissza aludjon ő meg rád nez a nagy kék szemeivel és az arcodba kaelmúlika világ minden fájdalma elmúlik.

2017. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*az arcodba kacag, a világ összes fájdalma elmúlik.
2017. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Manapság, felelősségteljesen inkább 35-40 között célszerű. (Amikor befejezte az összes tanulmányait, van saját lakása, tartalék pénze, tisztes jövedelme, megfelelő házastársa vagy stabil élettársa, elég tapasztalt és lelkileg stabil.)
2017. jún. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!