Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr Fekete Adrienn (Bajcsy),...

Dr Fekete Adrienn (Bajcsy), akik nála szültetek, mik voltak a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Még nem vagyok terhes, a párommal esküvő után fogunk bele a baba projectbe. (Pár hónap.) Már most nagyon szeretnék egy olyan orvost választani, aki megbízható, lelkiismeretes, bátran rá merem magamat és a babámat bízni a terhességem idején is, de leginkább szüléskor. Dr Kubicsek Tamás a nőgyógyászom jelenleg, de szeretnék váltani.

2017. ápr. 24. 10:54
 1/3 Timmel válasza:

Ugyan én még nem szültem,de Dr Fekete Adriennhez járok terhesgondozásra. Én meg vagyok vele elégedve.Aranyos, jó fej doktornő, és szívesen válaszol mindennemű kérdésre. Szóval nálam abszolút pozitív.

A szülést csak később tudom elmesélni :)

23 hetes kismama :)

2017. máj. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Esztee1988 válasza:
Kedves Timon! Esetleg tudnál abban segíteni, hogy mennyibe került a doktornőnél a szülés? Köszi előre is!
2017. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sziszka1 válasza:
Február végén szültünk nála, akkor 60000 Ft-ot kért
2017. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!