Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsy kórház, fogadott doki...

Bajcsy kórház, fogadott doki vagy ügyeletes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csupán tapasztalatokra lennék kíváncsi, Bajcsy kórházról, de akár más kórházról is.


Teljesen tanácstalan vagyok. Lassan ideje lenni eldönteni, hogy felfogadjam e a szülésre a magándokimat. Mint tudjuk nem olcsó, de megvan a pénz rá, csak elgondolkodtam, hogy kell e. Tudtommal a Bajcsy kórházban jó dokik dolgoznak, van tapasztalatom két szülést illetően barátnők részéről, fogadott és ügyeletes dokik kapcsán is.


Egyikre se volt panasz, de annyi rosszat hallani más kórházakról, hogy mennyire nem figyelnek az emberre...


A dokim imádom, csupán azon gondolkodtam el, hogy azt a pénz a gyerekre is költhetném, mivel a kórházban alapból mindenki figyelmes. Nem tudok dönteni, a családban is mindenki rám bízza, hiszen én fogok szülni, ami teljesen jogos is.


Tudom, nem ti fogtok helyettem dönteni, de pár tapasztalat, kis történet talán segítene eldönteni.


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát.


Első babánk lesz.


20hkm



2017. márc. 6. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ott szültem, és a 22. héten fogadtam fel egy dokit, sok vacilálás után. De jól tettem. Nekem sokat jelentett hogy hívhattam amikor elfolyt a víz (35. héten, nagyon megijedtem) és hogy egy ismerős arc volt ott velem a szülésnél, és nem egy vadidegen ember mondogatta hogy ne fejből nyomjon.. stb :) így utólag örülök, hogy fogadtam fel, főleg, hogy végül császár lett a vége és így nyugalommal bíztam rá magam, szép munkát csinált és mindig jött meglátogatni hogy vagyok, amíg kórházban voltunk. DE! Az ügyeletes orvosokról is csak jót hallottam én is, tehát neked kell eldönteni, hogy neked mindegy-e, hogy ki lesz veled a szülésnél, melyik ismeretlen doki, vagy van e egy olyan akivel azért jobban éreznéd magad.
2017. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2017. márc. 7. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Van fcebookon egy csoport, ott minden orvosról van legalább 10 vélemény :) Ha szeretnéd, privátban küldöm a linket.
2017. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérném a csopi nevét akkor, bár lehet már benne vagyok :D Előre is köszönöm :)
2017. márc. 9. 06:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes felkérni orvost. Bár engem egyszer a fogadott orvos hagyott ott a pácban, az ügyeletesnek köszönhetem, hogy egyben megúsztam. (Azóta hozzá járok, nála szültem a következő alkalommal). Szóval nagyon függ attól, kit választasz. De extra biztonságot ad, ha van választott dokid, mert azért van egy-két szülészorvos a Bajcsyban, akit nem szívesen fognék ki ügyeletben...
2017. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!