Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5 hete szültem és úgy érzem,...

5 hete szültem és úgy érzem, hogy a hüvely bejárat nagyobb mint szülés előtt volt. Nem lett jó a gátvarrás, kontrollon még javít rajta a doki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

A doki csak addig varrja, amekkorát vágott. Nem kívánságműsor, hogy mekkorára varrja össze! Én is kértem, hogy jobbról-balról varrjon el még egy-egy centit, de nem csinálta meg. Így jártunk!


:D

2010. máj. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez még alakulni fog,nagyon ki vannak tágulva az izmok,azért érzed úgy,intimtornázz és helyre fog jönni.
2010. máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Szia! Ne aggódj, mert még nem állt helyre semmi. Nekem kb 4hónapra lett ugyan olyan a hüvelyem kívűl-belűl mint előtte. Szép lassan majd vissza húzódik. Egyébként a második gyerekemnél, a férjemtől megkérdezte poénosan a doki, hogy milyenre szorosra varrjon össze. :D:D
2010. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj, de honnan tudod, hogy tágabb?
2010. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Onnan tudom, vagy sejtem, hogy tágabb lettem, hogy megvizsgálgattam kézzel illetve tükörből is látszik, hogy nincs ott az a bizonyos hártya rész.
2010. máj. 15. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát,hártya már nem is lesz.De még nagyon sokat fog szűkülni, most minden ki van nyúlva,nekem már bőven elmúlt fél éves a kislányom, mire a mostani, úgy tűnik végleges méret kialakult.

A hártyás rész eltűnésének meg még örülök is, mert nekem előtte igen szűk volt ott,és bizonyos pózokban ez nekem fájdalmat is okozott.

Azóta akár jó is lehetne a szexuális életem (ha legalább lenne...)

2010. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!