Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki Baján mostanában?

Szült valaki Baján mostanában?

Figyelt kérdés

Melyik orvost fogadtátok fel? És milyen élményetek volt?

Azt hallottam pár éve h igénytelen hely, barbárok és bunkók. Plusz figyelmetlenek.es egyaltalan nem segitokeszek.

Eddig csaszarosnak nezek ki de még megfordulhat


2017. ápr. 27. 15:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vállal ott valamelyik orvos kérésre császárt?
2017. ápr. 27. 15:57
 2/12 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindet elolvastam , ami itt fent van. De azért kössz. Nem sokra mentem.veluk eddig!
2017. ápr. 27. 16:04
 4/12 anonim ***** válasza:

2#-es vagyok. Én 4 éve szültem ott és kb 4,5 hónap múlva megint ott fogok .Nálam és a szobatársaimmal se voltak se bunkók,se barbárok. Császáros voltam,igaz hogy nem volt választás kérdése,de a hegem is gyönyörű volt már a kórházban is. Az meg hogy igénytelenek,az biztos hogy nem igaz.

A csecsemősnővérektől a takarítókig mindenki normális volt velem!

Úgy tudom,a Mátrai doktor úr, Tóth doktor úr, Bárdos doktor úr, akiket feltudsz fogadni.

2017. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Bárdos pár éve nem vállal szulest. Maganrendeloje van. Hat nemtudom lehet h mindenkivel mások. Koszonom szepen a segitseged. Megkeresem oket es beszelek veluk a csaszarrol. Nagyon picike vagyok 148cm es 44kg! és szemeszeti gondjaim vannak. Bar hataron belul de konnyen romlik :/ talan egyikuk megcsaszaroz , ha megfizetjuk!
2017. ápr. 27. 16:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy boldog babavarast!:)
2017. ápr. 27. 16:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Rendben van. Bárdost nem tudtam,hogy nem vállal, nekem még ajánlották :D

Ha téraránytalanság áll fent szerintem nem erőltetik a hüvelyi szülést.

Nagyon szívesen segítettem! Boldog babavárás több! :)

2017. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Sokat segitettel. Hat remelem h vegul az lesz , mert a fogantatas idopontja tuti. Uhs kovetesem volt es mar most nagyobb 2 hettel a baba :) :)
2017. ápr. 27. 16:24
 9/12 anonim ***** válasza:

Én bajai vagyok, de nem szülnék itt.

Tartósan beteg a kisfiam, sürgős eset miatt sajnos többször kellett már a helyi kórházba rohannunk (amúgy Szegedre járunk).

Gyerekosztályra már be sem fektetném semmilyen körülmények között. Ez a kórház egy 0. A dolgozók többsége szintén.

Azt mondták, hogy 8 cm-es agydaganata van a fiamnak, majd több orvos is igazolta, hogy ez nem igaz. Egy folt volt a gépen, és az azóta is ott van. Rémes! Nem ez az egy ilyen esetünk volt.

Az új épület annyira nem igénytelen, de a régi tényleg kritikán aluli volt. Csótányok is gyakran megjelentek a szoba végében, a mosdók állapota..

Bárdos doktor úr tényleg nagyon jó orvos, a magánrendelésére szoktam járni, de ő nem vállal szülést.

2017. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. A szuleszet az uj epuletben van mar, ugye?

Hat.. de akkor hova menjunk ha hirtelen beindul a szules? Szekszardi kórház még rosszabb...

2017. ápr. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!