Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni menstruációtok...

Szülés utáni menstruációtok beállt a "régi" ciklus szerint, vagy voltak hosszabb-rövidebb kihagyások?

Figyelt kérdés
Szoptatom még a 7 hónapos babám. A hozzátáplálással egy időben megjött a menstruációm, azóta viszont már eltelt 32 nap, és még semmi. :(
2017. máj. 2. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb lett, 28 helyett 30-32 napos. Eleinte meg 35-37 napokra jött meg.
2017. máj. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hossza ugyanakkora, viszont erősebb és jobban fáj.

szerintem az elején okés, ha kicsit összevissza van.

2017. máj. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanúgy visszállt.Minden ugyanolyan,kivéve,hogy a gátmetszés miatt azóta hátrafelé is jobban folyik.Hosszabb betét kell.
2017. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28napos volt a cilusom, szülés után 31napos lett. Viszont minden második menstruációm rettenetes görcsökkel járt (előtte egyáltalán nem görcsöltem).
2017. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan. Sajnos. 8 napig tart, és az 5.-6. napig zuhatag....Azt hittem, csökkenni fog. 12 éves korom óta ilyen :((. 21 napra jön meg, és 8 napig tart, szóval 29 napos a ciklusom. Esetleg néha késik 2-3 napot, de a hossza nem rövidül. Még szoptatok, 13 hós a kislányom.
2017. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyanaz maradt nekem. Aztán 3. hónapban elkezdtem a fogamzásgátlót, az meg irányítja azóta.. :D

De igen, a szoptatás egészen más kérdés. Gondolom ha majd már nem szopizik a babád, beáll újra.

2017. máj. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szules utan 6 honappal jott meg szoptatas mellett. Onnontol rendszeres is lett, es rovidebbek lettek a ciklusaim. 28 nap helyett 24-26.
2017. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem rövidült a ciklusom (kb 26 napos lett :(), és a harmadik gyerek után az első pár alkalommal brutál erős volt a vérzés, de idővel normalizálódott.


Szerintem amíg sokat szoptatsz, meg az első pár alkalommal még ne vonj le semmiféle következtetéseket, idővel majd beáll.

2017. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Közben teszteltem is, negatív, de még mindig nem jött meg. Tudom, hogy a szoptatás belekavarhat, de furcsa számomra ez.

Három gyerekem van, az első kettőnél ugyan később jött meg először (8-9 hónap), de utána stabilan beállt, nem maradt ki sosem, nem késett.

Aggódom, mert nem szeretnénk 4.-et, védekezünk is emiatt.

Az elkötésre várok, de amíg szoptatom, és amíg ennyire anyás, addig nem lehetséges. :(

2017. máj. 3. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!