Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérváron szült anyukák...

Székesfehérváron szült anyukák ti hogy oldottátok meg a babát ha zuhanyozni mentetek?

Figyelt kérdés
Más is válaszolhat nem csak Fehérváron szülők.Csak célzottan abban a kórházban történt dolgok érdekelnek.

2017. máj. 5. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkértem a szobatársaim, hogy szóljanak be, ha sírna.
2017. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Egy csomó helyen vissza kell tolni olyankor, mert kifejezetten tilos őrizetlenül hagyni, beleértve a szobatársakat is.
2017. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Budapesten (baba-mama barát kórház), kötelező visszatolni a csecsemősökhöz visszatolni a babát, még akkor is ha csak wc-re szaladtunk ki. Nem hagyhattuk a szobatársakra sem!

És ez teljesen rendben is volt így, hiszen alapból én sem hagytam volna bárkire.

2017. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mi akkor intéztük a zuhanyzást amikor este elvitték a babákat. utolsó nap mikor kint aludt az összes baba a szobában, akkor is elvitték fürdeni őket, az talán 2 óra volt, ezalatt az idő alatt fürödtünk le. a wc-zuhany helység volt bent minden szobába, tehát ha "csak" wc-re mentünk simán a szobatárs figyelt, de nekünk nem is mondták hogy ilyet nem szabad.
2017. máj. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk is be kellett tolni a csecsemősökhöz. (Nyíregyháza) úgyhogy a reggeli etetés után én benthagytam addig. Szoptattam, majd mint mindig betoltam a babát míg a tápszeres pótlást odaadom neki, aztán el is aludt, addig amíg letusoltam bentmaradt.

Majd estefele elvitték fürödni a babákat, kb 1 óra, akkor is zuhanyoztam.

2017. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értettem eloszor a kérdést, csak miutan elolvastam a válaszokat.

Franciaorszagban élunk, itt egy pillanatra sem viszik el a babbákat az anyjuktol, a vizsgalatok, a vérvétel, injekcio..mind a szobaban torténik, ahol általéban az anyukák egyedul vannak, szobatárs nélkul. Nem is tudtam, hogy ilyen szabályok vannak otthon.

2017. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És akkor ott, Franciaországban mi a teendő, hogyha wc-re mennél vagy zuhanyozni? Tök jó, hogy egyedül vagy egy szobában csak a babáddal, de ilyenkor jó lenne egy szobatárs, nem?
2017. máj. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A szobatársam szólt volna, ha sír.

7# 2-3 nap múlva jó esetben otthon van mindenki. Nem mész el wc-re, amíg az apja haza nem jön a munkából?

2017. máj. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De elmegyek.Csak berakom a kiságyába és nincsenek körülöttünk sok idegen ember....Köszönöm a válaszokat.
2017. máj. 6. 07:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Saját szobám volt, saját fürdőszobával, akkor mentem zuhanyozni, amikor aludt. Siettem, hogy fel ne ébredjen.
2017. máj. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!