Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Székesfehérváron szülő...

A Székesfehérváron szülő nőktől kérdezem, hogy ott mennyire hajlandóak a szülésznők, illetve orvosok a gátvédelemmel való szülésvezetésre, első szülésnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy régen általánosan az volt a protokoll, hogy első szülésnél vágnak, de a modernebb orvosok már a gátvédelmet javasolják (olaj, masszázs), érdekelne, hogy fehérvári kórházban mik a tapasztalatok ezzel kapcsolatban? :)

2016. júl. 25. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly januárban szültem.A kutya nem kérdezte mit akarok,automatikusan vágtak.Bár nekem nem volt fogadott orvosom,és szülésznőm.
2016. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék fogadni orvost, vagy szülésznőt, ezért félek, hogy automatikusan vágnának, ezt mindenképp el szeretném kerülni.
2016. júl. 25. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Szerintem itt bevett szokás a gátmetszés.Amíg ben voltam a kórházban szülés után,mind a 4 természetesen úton szült szobatársamnak volt gátmetszése,ebből 2 első,2 pedig második babás volt.
2016. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs fogadott doki, akkor vágnak.
2016. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen vágnak én ismerőseim körében nem is tudok olyat aki gátvédelemmel szült!Nekem volt fogadott orvosom még is vágtak nem is kicsit...
2016. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szomorú :S Akkor lehet, nem is érdemes fehérváron szülni...
2016. júl. 25. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ma 3hete,hogy szültem Fehérváron. Se fogadott orvos,se fogadott szülésznő és mégis gátvédelemmel szültem,első babát. T. Zsófi doktornőnél. Egy külső varratom lett,mert miután a feje megszületett úgy robbant ki belőlem :) és a pici lába csinálta valószínű azt a kis szakadást.
2016. júl. 26. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Márciusban szültem a második babát. Volt fogadott dokim, csinált gátmetszést. Az elsőnél is volt. A bent töltött napok alatt volt jó pár szobatársam, aki hüvelyi úton szült, mindnek vágtak.
2016. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha másik kórházat keresel, akkor a siófokit nem ajánlom. Ott is rutin a gátmetszés, oxitocin, szigorúan fekve szülesztés.
2016. júl. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Budapesten fogok szülni (remélem, hogy minden rendben lesz a babával, mert még nagyon az elején vagyunk), mert ott több kórházról tudok, hogy törekednek a gátvédelemre. Bár a fehérvár picit közelebb van, mint Budapest, majdnem félúton a kettő között lakunk, de inkább megyek Bpre, minthogy mindenképpen vágjanak. :)

Köszönöm a válaszokat!!

2016. júl. 29. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!