Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális? 37 hetes vagyok 1...

Normális? 37 hetes vagyok 1 hete kb minden nap, de nem folyamatosan fáj a csont ott lent, de tegnap estétől folyamatosan fáj és nyilal, normális ez? Elő elő fordul fájás is, de mindig elmúlik.

Figyelt kérdés
2017. máj. 10. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, készül a szervezeted a szülésre, illeszkedik be a baba, 37 hetesen ha megszülsz se baj már, de a szülés idejére ebből nem lehet következtetni.
2017. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam is volt így, de főleg akkor ha sétáltam. Meg kellett állnom szüneteket tartani..

Annak idején azt olvastam erről, hogy lehet a szalagok nyúlása (tűrés határt súrol már az utolsó hetekben), a baba fejének feszítése a csontokra.

Ha belegondolsz, 3-4 kilós kis apróságot hordozol minden másodpercben :)


Szerintem készül már a szervezeted előre, de azért említsd meg a dokidnak. Úgy is most lesz majd utolsó vérvétel meg baktérium vizsgálat nem?

Vagy telefonon..

2017. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, holnap talalkozok epp vele, mondom neki, csak kivancsi voltam. Koszonom a valaszokat 😊
2017. máj. 10. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia kérdező. Én is 37 hkm vagyok. Nagyjából ugyanazt érzem mint Te...gondolom már készül a babó.

Mikorra vagy kiírva?

Kitartást és könnyű szülést!


Mi, ma voltunk megnézni a szülőszobát. Rendesen bepánikoltam...elsö baba.

2017. máj. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nálunk is első baba :) mendtruáció alapján ma töltöttük a 39 hetet (május18) am méret alapján 37+4 (majus28) hát nem tudom mi lesz, ma délután jóslóztunk egy sort, de eddig semmi.hogx bírod még?:)
2017. máj. 11. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!