Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan itt aki mostanában...

Van olyan itt aki mostanában szült Budapesten az Uzsoki kórházban?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok? Megvoltatok elégedve az orvosokkal - nővérekkel? Hány napot kellett bent töltenetek?

(válaszokat előre is köszönöm) :)



2017. máj. 11. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Harmadszor szültem az uzsokiban 9 hónapja. Mindenki (de tényleg) nagyon kedves, aranyos, egyetlen nővér volt aki mindenáron katéterezni akart szülés után pár órával, mert nehezen tudtam pisilni, emiatt lassabban húzódott vissza a méhrm. Kértem tőle haladékot, így megúsztam :) nem volt fogadott orvosom egyik szülésnél sem, de akinél szültem mindig nagyon figyelt ràm még szülés után is, viziteknél megkérdezte, hogy vagyok. Mindenki dicséri az Uzsokit, én is csak jót tudok mondani. Úgy tudom, 72 órának kell eltelni, hogy hazamehess, és csak délelőtti órákban. Ha délután telik le, akkor másnap délelőtt. Én minden gyereknél ráhúztam 1-2 napot. Először besárgult a baba, másodszor és harmadszor antibiotikumot kellett kapnia a babáknak ( meconiumos magzatvíz ). De nem bántam, jó kezekben voltunk, és csak egészséges babával engedtek haza.
2017. máj. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!