Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha valaki túl akar lenni a...

Ha valaki túl akar lenni a szülésen a kiirt időpont előtt azt miért bántják?

Figyelt kérdés

Én pl szeretnék mar tullenni rajta mert mara bedagadt a lábam és nem birok menni. Ömlik a savam és hányok. 39 hetes vagyok egyébként.

A lányomat tulvittem majdnem 2 héttel és kakásan jött ki aminek az lett a végeredménye hogy antibiotikum kellett neki mert "a baba tudja mikor kell jönni " mondat nálunk ezt eredményezte es nem tudom megérteni miért bántják az ilyen kismamákat. Meg az olyanokat akik praktikákat kérdeznek meg nem félnek a szülésinditastol.


2017. máj. 13. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Mert mindenkit bantanak mindenert :-) en is nagyon tul akartam lenni.

Sok ismerosomnek volt mar vetelese, es az elmult par evben 6 ismerosomnek lett korababaja, az egyikuk sajnos el is vesztettek a babot... ok lehet, hogy azt mondanak, hogy ne hisztizz, bird ki, orulj neki stb. Meg lehet, hogy akik bantanak emiatt nekik is a kozvetlen kozelukben volt veteles vagy korababa. Persze errol nem tehetsz, de vmi biztos kivaltja bennuk ezt. Vagy meg nem voltak terhesek, foleg problemas terhesek, es nem tudjak milyen utolsoidos terhesnek lenni. Ne idegeskedj ezen :)

2017. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. En sosem bántottam senkit emiatt vagy bármi miatt. Nem tartom jó dolognak. Engem meg itt a kisboltba is lenéznek azok akiknek már van gyerekük hogy miért szeretnék már túlleni. Itt is feszt a masikat szekirozzák.... láttam korababásokat sokat. en is elvetéltem már 2x sajnos sirtam is sokszor nem jön össze újra a baba mégis annyira sok már minden nap most meg a dagadt lábam is hozzá hogy minden idegszálammal kivagyok feszülve.

Már minden kesz a szoba, a taska minden. Nem szoktam pihenni pedig kene mert itthon csinálnom kell amit birok. A mosás nem varhat, főzni kell, boltba menni stb... csak igy ekkorán feldagadt lábbal meg a savammal, egybekötött hányással sok már. ☺

2017. máj. 13. 20:27
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezem, hogy másnak mi köze ahhoz, hogy te túl akarsz lenni rajta?! Nem kell feleslegesen pofázni másoknak, és senki nem mondja meg, hogy a gyerek magától akart kijönni vagy indították.
2017. máj. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen dagadt meg a lábad, mutasd meg magad mihamarabb dokinak, nehogy toxémia jele legyen. Ha az, tuti rögtön megszülesztenek. Ha csak vizesedés (nem magas vérnyomásod, nincs fehérje a vizeletedben, jó a vérképed), akkor viszont muszáj vele mozogni, kilépősen sétálni, ha ülsz vagy fekszel vagy éjjelre felrakni és ne álldogálj, totyorogj, ha mégis kell, állj párszor lábujjhegyre (pl. mosogatás közben). Nagyon gyorsan ott találhatod magad, hogy a talpadra se bírsz állni és még a papucsba se fér bele, ha nem kapod el időben. Na meg a trombózis esélye is sajnos nagyobb.
2017. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok elvárásnak kell megfelelni egy kismamának,illetve nem kell de az emberek elvárják tőled hogy teljesen áldozd fel magad a terhesség alatt,ne nyavajogj,tűrj,bird ki,viseld,csináld illetve ne csináld stb.... Én undorítónak tartom a mostani áldott állapothoz való hozzáállást.Kedves kérdező,én imádom a terhességem,pedig ez a harmadik de az egyetlen (eddig) probléma mentes,mégis naponta számolom a heteket mikor tul lehetek már rajta :) senkivel te ne foglalkozz,ha valaki el akar ítélni el fog,bármit csinálsz :)
2017. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tőlem mindegyik terhességem végén (3 gyermekem van) már kiírt idő előtt 1 hónappal mindenki kérdezte megszültem e már,miért nem indittatom be,miért nem program császár stb.Engedd el a füled mellett.
2017. máj. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt már nekem hogy bedagadt a lábam. Izületi gyulladás volt. Kedden megyek a dokihoz megmutatom neki ha addig nem szülök meg. Szerintem megint az van. a toxémia nem tudom milyen.
2017. máj. 14. 06:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem sokat pihenek. Sőt alig este egy kicsit. Most pénteken mérték a vérnyomásom jó volt, a vérképem is, a vizeletem.negativ lett, de ez szombatra lett ilyen kb.
2017. máj. 14. 06:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Mert mindenki annyira okos és "megértő".:)

3. hónaptól voltam veszélyeztetett terhes, mert annyira fájt a hasam, utolsó hétig minden nap hánytam. Én mindenkivel közöltem, hogy holtbiztos, hogy nem húzom ki a 40. hétig, mert se én, se a baba nem bírja már ezt. :D 38. héten meg is született a kislányom. ;)

2017. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ahhhh én 39 vagyok most és semmi jele annak jönni akarna. Holnap megyek a szülőszobára nstre remélem haza se enged a dokim es megszüleszt, mert köszönöm elég volt.
2017. máj. 15. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!