Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt már ilyen másnak is,...

Volt már ilyen másnak is, hogy görcsölgetett a hasa több hétig a szülés után pár hónappal?

Figyelt kérdés

Majdnem 4 hónapja szültem császárral, már kb. 1 hónapja nincs tejem, de a hasam fájdogál már pár hete, főleg reggelente, aztán elmúlik. Nem tudom mikor fog már megjönni, olyan érzés, de már nagyon jó lenne túl lenni rajta.

Mikor fog már megjönni? Volt másnak is ilyen? Tojásfehérjés folyásom volt, gondolom akkor volt peteérésem is.

Vagy menjek el dokihoz?


2010. máj. 17. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen elég sokszor, pedig már lassan 7 hónapja császároztak. Nem mentem vele dokihoz, mert annyira nem gáz. Szerintem, ahogy össze vagyunk varrva belül is az ott gyógyulgat, néha feszül, lehet ez okozza.
2010. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én közel 6 hónapja szültem,még most is előfordul,hogy görcsöl a hasam és a seb is fáj.múltkor orvoshoz is mentem,mert annyira fájt.de semmit nem talált.
2010. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, nem azért érzem, mert meg fog jönni a mensim?
2010. máj. 17. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nem tudom, nekem szoptatás alatt megjött, szülés után 9 héttel, de nekem nem fájt.Nem lehet, hogy megfázott?

Amúgy a sebem nekem is szokott fájni, hideg időre pedig különüsen érzékeny.

2010. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!