Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A kisvárdai kórház szülészetén...

A kisvárdai kórház szülészetén van vip szoba?

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

3 perc alatt megtaláltam a honlapjukon a választ.

De segítek: térítéses szolgáltatások ==> egyéb díjak.

2017. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, van
2017. máj. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen van. 1 db.Ha szerencséd van épp szabad lesz amikor szülsz.
2017. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, van. Úgy volt, hogy én is abba megyek, de mikor befeküdtem foglalt volt. De egyáltalán nem bántam, két nagyon kedves anyukához kerültem akiknek nem az volt az első szülésük és lelkileg nagyon sokat segítettek, mivel már teljesen ki voltam, hogy nem akar kibújni a babám (10 nappal később született a kiírtnál), de én már nagyon rosszul voltam testileg és érzelmileg is. A dolgozók nagyon kedvesek, ha nem is kerülsz VIP szobába mindent megtesznek, hogy jó helyre kerülj. Bocsi, kicsit hosszú voltam.
2017. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Az utolsó hozzászóló nagyon megnyugtatott. Köszönöm neked!
2017. jún. 1. 06:19
 6/6 anonim ***** válasza:

3as vagyok

Elég sok időt töltöttem a terhes patológián és szültem is már 3 gyereket..

Tényleg igyekeznek odafigyelni h kik kerülnek 1 kórterembe.

Nekem 1x fordult elő h nem kivánatos szobatársat kaptam,de szóltam az orvosomnak és azonnal intézkedett 😉

2017. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!