Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császárosok! Mikor ment le a...

Császárosok! Mikor ment le a hasatok? és meddig fájt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

pénteken lesz 3hetes a babám, a hasam nem ment le..vagyis ne úgy értsétek, hogy akkora mint volt, de azért olyan 16 hetes terhesen volt ekkora:) Neketek mennyi idő alatt ment le?egyáltalán ez még változni fog vagy így marad?azért érdekel mert olyan rossz, hogy jönnek látogatni és kérdezik, hogy maradt mégegy a hasadban?? rosszul esik és nem is értem miért kell megjegyezni!A másik pedig még néha ugyan úgy fáj a sebem mint a korházban...alig birok olyankor felkelni!Pisiléskor is mintha kiszakadna a helyéről a méhem:( ez normális? el vagyok keseredve:(


2010. máj. 18. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ne legyél elkeseredve, a császár nagy hasi műtét.

Nekem szerencsém volt,mert 10 nap után már fájt a seb és 6 hét után rám jött a szülés utáni nadrágom.

Nehogy azt hidd,hogy sovány vagyok,mert nem,de a hasam ennyi idő után kezdett visszahúzódni.

Nem tudom miért kell bántani egy frissen szült anyukát!

Majd lemegy a felesleg,első a baba, 3 hét nagyon kevés.

A fájdalomról én említés tennék az orvosomnak,nekem ilyenkor már nem fájt,csak érzékeny volt.

Sok boldogságot!

22 hónapos nagy fiú anyukája

2010. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Úgy értem,nem fájt a seb!:)
2010. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Türelem!Hisz még csak 3 hét telt el!!!!Teljesen vissza kell húzódnia a méhednek!Le fog menni a hasad:)Minden nappal jobb lesz!

3 császáros

2010. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok!megnyugtattatok!:)

a hasfájásról annyit még hogy ügyeletesnél szültem aki semmibe vett!félek hogy valamit elcseszett:S Pont a legrosszabb dokit fogtam ki:(

2010. máj. 18. 14:14
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Vigasztalásképp leírom:2 hetes volt a babám, amikor az egyik kedves babalátogató megsimogatta a hasam, és megjegyezte, hogy azért van még mit leadni:-)))))))Most 5 hónapos,és kezdem visszanyerni az alakom
2010. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgylátom nemcsak nálunk ilyen kedvesek a látogatók:) :(
2010. máj. 18. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom hogy császár után a teljes "visszaváltozáshoz" minimum 5 hónap kell. az én hasam is elég lassan ment le,és most is van rajtam 3-4 kiló.már sose lesz olyan mint régen,de ez mindenkinél más.
2010. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
10hete császároztak és semmi nem ment le róla még van fájdalmam főleg az alvadásgátló injekció helyén.Most kezdtem el a tornát.
2010. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

teljesen normális, ne aggódj! Nekem kb. 5-6 hétig fájt, de a 6 hetes kontrollra már úgy mentem, hogy akár jöhetne is a következő baba (na azért persze vártam 18 hónapot a második teherbeeséssel).

A hasamhoz még több idő kellett, de azért nem volt vészes. Ne aggódj, minden rendben lesz. Jó babázást!

2010. máj. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi,ilyen "kedves" ismerősökkel engem is megáldott a sors.Volt aki 4 hónappal a császár után mondta,h Látom jön a kistesó!Szóval van aki előbb beszél,aztán gondolkodik.Nekem kb.4-5 hónapos volt a kicsi,mikor a régi nadrágjaimat fel tudtam venni.A hegem szép,alig látszik.
2010. máj. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!