Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit vitettek magatokkal a...

Mit vitettek magatokkal a kórházi csomagban?

Figyelt kérdés

Szombathelyen fogok szülni. Mi mindenre van ott szüksége a babának. Pelust vigyünk vagy adnak majd elegendőt? Cumisüveg, mellszívó kell?

Kicsit tanácstalan vagyok így a vége felé, jól könne egy kis segítség, próbálom össze készíteni a csomagomat...


35 hkm



2017. jún. 9. 11:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 3 táskát vittem. 1ben voltak a baba dolgai(pelus,popsitörlő,popsikrém,textilpelus,kis kesztyű,pléd,cumi,cumisüveg) 1et vittem a szülőszobára (hálóing,papucs,törölköző,betét,ásványvíz,szőlőcukor) A 3.-ban pedig a benti napokra voltak a dolgaim.
2017. jún. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy kicsiben voltak a szülőszobára vitt dolgaim, ezt a szülés után a férjem haza is vitte. Egy nagyban voltak a baba és az én holmijaim.
2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Magamnak ami kellett is:

Kettő papucs(egy a fürdéshez egy meg sima) vékony hálóing(felesleges vastagot vinni!) evőeszközök, bögre,ásványvíz,a bimbokiemelo is jól jöhet!wc papír zsebkendő nedves wcpapir tusfürdő törölköző én kórházi haloinget használtam sokkal jobb volt!dezodor! Én nagyon sokat izzadtam :D kb Ennyi még

2017. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!