Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti szülés után mikor békültete...

Ti szülés után mikor békültetek ki magatokkal, a testetekkel?

Figyelt kérdés

Én már mondjuk a terhességem végére is nagyon rosszul éreztem magam. Olyan tehetetlen és nagy voltam. Az arcom meg elég csúnya lett. Nagyon kipattogott. Ami még most, 8 hét elteltével se nagyon javul. Fent maradt 6 kg plusz, a hasam még mindig nagy. Sajnos csíkjaim is lettek. :/

Nektek mennyi volt az az idő mikor volt energiátoktornázni, meg más egyébre? 8 hete szültem. Néha szoktam tornázgatni, de mikor a kicsi alszik örülök, hogy pihenni tudok, főleg, ha egy egy éjszaka, hasfájás miatt fent van.



2016. ápr. 22. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Én a szülés után híztam meg. Pont ma kellett ölben mérni a gyereket az orvosnál, és ugye gyerek nélkül is rá kellett állni a számoláshoz. Hát, 50 helyett 56. Legközelebb a férjem méri...
2016. ápr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell sietni, most inkább a pihi+gyerek a fontos. Majd önállósodik, aztán te is tornázhatsz eleget :)
2016. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Kb 5 hónapos korában tudtam először tornázni. A hasam még nekem is nagy, de majd csak egyszer letornázom. :)

Gyermeked a személyi edződ- ebben a könyvben van nagyon sok feladat, amit babával együtt tudsz csinálni. Ő élvezi, te meg erősítesz.

2016. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam plusz 5 kg volt,a hasam bár visszahúzodott,de tiszta csík :)

Nem zavart egyáltalán úgy fél évig,mondván,míg szoptatok nem diétázhatok. Utána kezdett el zavarni a hasam,miután abbahagytam a szoptatást. Elkezdtem diétázni előszőr,majd tornázni. A hasam csíkosságába már terhesen beletörődtem. (39.héten szakadt szanaszét)

2016. ápr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
En +16 kg-ot szedtem fel a terhesseg alatt. Szules utan 2 honappal teljesen visszanyertem a regi alakomat. Persze, nem mondom, h ki vagyok bekulve magammal, de nem panaszkodom. Jarok sportolni es az sokat segit.
2016. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

Most 6 hete, hogy szültem. A hasam olyan, mintha bevacsoráztam volna. Én ezen a héten már megyek úszni, kicsit később futni is (nem szoptatok), így nem annyira félek. Persze frusztráló, hogy az amúgy vékony testemen van egy pocak, de hát mit tegyek most. Hozzáteszem, az én férjem sokat itthon van és a gyerek kezdettől végigalussza az éjjeleket, szóval energiám abszolút lesz a sportra.:)


Engem a csíkjaim nem zavarnak, a löttyedt bőr sem, de azkicsit fura, hogy a linea nigra még mindig van.

2016. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen problémám.

Szülés után közvetlenül csak annyira érdekelt a dolog, hogy nem jöttek rám a terhesség előtti farmerjaim, a lehűlés pedig jött és be kellett szereznem gyorsban egyet (augusztusban szültem, csak nyári ruháim voltak nagypocakosan).

Szoptatással csak tovább híztam. Most 8 hónappal szülés után 10 kiló van rajtam a terhesség előttihez képest, és így is tetszem magamnak.

Egyedül a hasam nem, de az bizony szétnyílt (alacsony vagyok, a gyerek viszont nagy, óriási pocakom volt), ezen dolgozom gyógytornásszal (de emiatt sem megyek falnak).

158-hoz most vagyok 62.

2016. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

30 kilót híztam,olyan 2 éves korára nyertem vissza szülés előtti alakomat,akkor lettem elégedett magammal és vagyok azóta is.

Amúgy a linea nigra nekem kicsit több mint egy évig megvolt,már azt hittem soha nem halványul el.

2016. ápr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy összevesztünk, de a terhesség végére már nem éreztem jól magam a bőrömben. Szülés után 2 nappal már örültem a visszakapott testemnek, szerencsére a változás egyáltalán nem volt jelentős.
2016. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

2015 május végén szültem. Nyáron még mindenki kérdezgette, hogy újra terhes vagyok-e, pedig meg sem közelítette a terhes hasamat az akkori. De a vékony testemből az is kiállt.

1 éves lesz a fiam, mostmár elég jó a hasam. Kb fél éves korára húzódott vissza(na nem teljesen, de nem is fog, az látszik), a csíkjaim a 9. hónapra elhalványodtak, de hétről hétre jobb.

Szóval picit ráncos, picit petyhütt, csíkos, de félhomályban, messzíről egész emberi a hasam. :D

A cickóm is kicsit megsínylette a szoptatást...

Én kb. fél éves korára éreztem azt, hogy "visszakaptam" az életemet.Utána már volt időm rendesen mindenre.Alvás, főzés, takarítás, egy kis torna, lazítás... De a 3. hónaptól egész okés volt már.

2016. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!