Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van más is, aki valami miatt...

Van más is, aki valami miatt lemaradt a szülőszoba látogatásról és a szülésfelkészítő tanfolyamról? Ért emiatt hátrány titeket?

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem voltunk. Már mindegy, 2 éve lassan, hogy szültem. Nagyon sokat keresgéltem neten, a helyi kórházról, mi hogy van, mit kell bevinni, stb, sok infó régi volt. Mikor beindult a szülésem se tudtam hova fogok kerülni. Talán jó lett volna szétnézni, jó lett volna, ha a fontosabb friss infókat elmondják, ha lehet kérdezni. Hátrány még ha nem is ért olyan nagy, azt gondolom hasznos lett volna elmenni.
2017. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elmentem és jó is volt.nem volt "idegen" a hely,láttam hol teszik rendbe a babát szülés után,láttam milyen lehetőségek vannak....

Nekem megérte azt a 2*1 órát

2017. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak a szülésznővel találkoztam kb. fél órára, ami alatt megmutatta a vajúdót és a szülőszobát. Szülésfelkészítőre szándékosan nem mentem, nagyon parás vagyok, nem akarom tudni előre, mi lesz és már előre idegeskedni miatta.
2017. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az orvosomtól mindent meg tudtam kérdezni ami érdekelt.Szülőszobára csak szülni mentem.Semmi hátrány nem ért pedig fogadva is csak orvos volt
2017. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fogadott orvosom volt, aki az első gyereknél megmutatta a szülőszobát és kb. egy órában elmondta, hogy mikor kell indulni, mikor mi és hol fog történni. Az ő, illetve a kórház honlapján is fent volt a lista, hogy mit kell vinni. Emiatt abszolút nem tartottam szükségesnek a szüléselőkészítőt. Mondjuk én sem extra parás, sem hisztis, sem pedig olyan típus nem vagyok, aki extra feneket kerítene a szülésnek (nem gyakoroltam lélegezni, számolni, stb)...nagyon bíztam a dokimban, ő mindig mondta, hogy mit csináljak (én meg betartottam), ő is és a férjem is nagyon nyugis típusok...így 2 remek (és gyors - bár ez gondolom inkább genetika) szülésem volt.

Ha nem lett volna ilyen a dokim, azért gondolom elmentem volna a szüléselőkészítőre.

2017. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem akartam menni és nem volt kötelező. nekem sokkal jobb volt így. Amikor eljön az idő totál mindegy hogy mi hogy van és hol, nekem semmit nem jelentett volna ha előre látom, sőt inkább frusztrált volna szerintem a sok előre megszülető gondolat. Amikor bementünk szülni volt egy előkészítő hely, utána át a másik helyre az ágyra és ennyi, semmi extra.
2017. jún. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!