Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kijött az aranyér...

Szülés után kijött az aranyér mit lehet tenni vele, mikorra múlik el, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nagy huvelykùjjnyi, doki szerint több hét, de én aggódom, inkább hallgatnek tapasztalatokat meg. Se ülni, se állni nem bírok..
2017. jún. 18. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Az semmi. Visszamegy pikk pakk. Krémezd, kúpozd, kezeld!

Persze kijöhet utána is bármikor, de nem ilyen mértékben.

2017. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pontosan már nem emlékszem de 2 héttel szülés után már aranyerem se volt, meg a gátsebem se fájt, ennyi maradt meg. 1 hét minimum volt az aranyér.
2017. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor bizakodó vagyok, még nem tudom hogy rakom fel, mert kettő van egyik kicsi a másik nagyon nagy, de ezzel jobban szenvedek mint varrattal, köszönöm a segítséget
2017. jún. 18. 15:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Legfontosabb a rostdus etkezes zoldseg gyumolcs barnakenyer.

Kremezes kupozas es langyos vizes mosas.

Ha nagyon faj mehet ra jeges borogatas attol szepen visszahuzodik

2017. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2017. jún. 18. 17:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Majdnem meggebedtem én is. A Proktis M segített 3-4 nap alatt.


Jobbulást és jó babázást!:)

2017. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy ki jött még egy mellette, borzasztoan fáj, azt sem tudom hogy rakjam fel még a bemenet sincs meg :(
2017. jún. 18. 20:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1.babánák volt nagyon csunya. Utolag visszagondolva nem tudon gátseb vagy aranyér fájt e jobban. Brendonos kor párnáb ultem. Aszalt szilvát ettem korpás joghurtot stb wczni alig tudtam, glicerines kuppal illetve kenegettem. Amugy szulés után szép lassan visszahuzodik. Sajnos most szulés elott 2hettel ujra kijott ugy mint szulés után.
2017. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok:nekem azon gondolkodik a doki beindtja a szulést emiatt:(

De most már kivárom.

Lioton gél és naturlandos aranyéres kenocs kombojátol legalább nem fáj :)

De kérj a dokidtol gyogyazertáros kupot fájdalomcsillapitos szulés itán lehet csak. Sajnos én most azért nem kaphatok

2017. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szülés előtt 1hettel jött ki nekem is, gatvedelemmel szültem de szét szakadtam ezért varratom is van, viszont az aranyérrel jobban szenvedek, főleg hogy nem egy jött ki
2017. jún. 18. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!