Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan köztetek aki nagyon...

Van olyan köztetek aki nagyon várta a szülést? És itt nem arra gondolok akik túlhordták a babát.

Figyelt kérdés

Még van úgy 10 hetem. Én eddig sose féltem, nem is tartottam a szüléstől. A barátnőim legtöbben be vtak tojva tőle az utolsó időszakban. Nagyjából mindenki azt mondja, hogy majd en is berezelek a végére. De ezidáig ez nem igy van. Én várom, persze tudom, hogy fájni fog stb. De mar komolyan annyira szeretnem a kezemben tartani a kisbabánkat. (persze majd ha itt az ideje, nem ugy értem, hogy jöjjön ki előbb vagy ilyesmi)

Lehet azért vagyok ennyire bepörögve, mert meg nem kényelmetlen a terhességem? Már jo nagy a hasam de nem brutális..



2017. jún. 18. 16:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagy izgalommal várom/vártam a szülést. Bár nem ennyire korán. Második babámat várom és 34-35 hetesen örlődtem is, hogy úgy lennék már 37 hetes, hogy nyugalommal várhassam a nagy napot. Mert azért koraszülni nyilván nem szeretne senki.. a szüléstől félni nem tudom milyen érzés. Az első előtt is izgultam inkább és most is. Félelem annyi van bennem, hogy császárra ne kerüljön sor, mert a császáros felépüléstől viszont nagyon félnék.
2017. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A babát vártam, a szülést nem :)
2017. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:) köszi. Na amugy nekem sem ez jar egesz nap az eszemben csak vhogy. nem jott el az az idő amikor mar be van az ember lánya rezelve. Nemrég szült egy barátnőm. És kb az utolsó trimesztert végig aggodva töltötte h "hogy jon majd ki a baba?" (vajon...?!?!) Annyira sajna nem sima a terhrssegem h maxin kielvezzem de nem is rossz csak fekvős, szóval nekem ahogy írtam is meg nem kellemetlen de majd ha oltari nagy hassal kell lenyomni a napi kb 18orat fekve, lehet nem leszek nagyon boldog.
2017. jún. 18. 17:16
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon vártam. Direkt nem olvastam utána, nem kérdezgettem senkit. Azt akartam, hogy ne legyenek "előítéleteim" vagy hogy mondjam.. Félelmem. Arra voltam kiváncsi, hogy hogy fogom megélni. Na meg találkozni a fiammal :)


Örülj a gondtalan babavárásnak, csak így tovább!

2017. jún. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem vártam annyira mint ti.

Nagyon szerettem a varandossagot,nem voltak problémáim

Aztán császár lett és 4 hétig tartott a teljes felepülés!

2017. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kicsit félreérthető a kérdés.

Most a babát várod vagy a szülést?

Nem mindegy.

2017. jún. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szülést!
2017. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindkettőt. Nyilván a babát nagyon. De nagyon varom a szülést is, mert az az út a babához. Azt mondjak csodás élmény. (Lehet nem.. Vagy van akinek nem) Ha nem is az, még sosem volt benne részem es hiába nehéz, fájdalmas, egy csoda a vége (jo esetben) es en igenis kíváncsi vagyok erre es varom. Kíváncsi voltam, hogy mas is igy van -e ezzel, mert állandóan azt kapom meg hogy jó-jó még nyugodjak le majd a vegen be leszek tojva, meg hogy mekkora nyűg az egész es nem a csoda miatt várták csak inkább hogy vege legyen. De valahogy nem igazan érzem, hogy lenne, vagy megjelenne bennem bmiféle aggodalom.
2017. jún. 18. 20:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még csak 16 hetes vagyok, de én is várom, és nem csak a babát, a szülést is. Egy minimális félelem nyilván bennem van amiatt, h minden rendben menjen, illetve a császártól én is félek, de ha minden jól megy, szerintem szuper élmény lesz. :)
2017. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "rettegés" tökéletes példája! Féltem a szüléstől végig a terhesség alatt, már kicsit betegesen is, a fájdalomtól, hogy a babának se legyen semmi baja! Amint elindult a szülés minden félelmem elszállt és boldogan vágtam bele. A mai napig ha eszembejut a szülés elkezd ömleni a könnyem (épp most is❤). Borzasztó fájdalmas, de csodálatos érzés! Az a pár óra szenvedés semmi egy ilyen csodához képest! Nagyon várom a következő terhességet és szülést.
2017. jún. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!