Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Koraszülött babák anyukáihoz...

Koraszülött babák anyukáihoz szól a kérdésem. Nektek nem hiányoznak azok az idök mikor megszületett a picurkátok és vittétek neki a tejet, jártatok be hozzá? Néha arra gondolok hogy rohan az idö, szépülnek a rossz emlékek

Figyelt kérdés
És nem tudom felidézni hogy milyen kicsi volt. Vártuk hogy mikor jöhet haza a maga kis 2 kilójával mi lesz majd itthon? Csak én vagyok ilyen szentimentális vagy ti is éreztetek már ilyet?
2016. okt. 29. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bent laktam a kórházban egy hónapig a babával egyáltalán nem sírom vissza.Sőt ha rágondolok elkap a sírás, hogy miken mentünk keresztül és hogy nézett ki az én picim a maga 1470 grammjával.😢 Félek is egy második terhességtől mert nem szeretnék mégegyszer ezen keresztülmenni.
2016. okt. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem hiányzik, pedig több mint 2 éve volt... 1200 grammal született. Sosem fognak azok az idők megszépülni számomra... 6 hétig volt kórházban, közben nekem itthon a nagyobb, minden nap rengeteget ingáztam, nagyon stresszes volt!
2016. okt. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egy szörnyű időszak volt számunkra,mindenki ki volt borulva,az idegességtől még mi is sokat összekaptunk a férjemmel,ahelyett hogy vígasztaltuk volna egymást,de ezt hozta ki a stressz! Nem sírom vissza és nem is kívánnám senkinek soha,hogy ezt élje át. Rengeteg álmatlan éjszaka...az agyoncsövezett kisbabánk látványa...Nem! Nem hiányzik!
2016. okt. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te fordítva vagy bekötve. De legalább boldog vagy. El nem tudom képzelni mi hiányozhat abban, hogy te otthon a babád meg a kórházban.
2016. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezhetek valamit az 1, 2 válaszolótól?

Ha nem buktok ki nagyon rajta.

Mi volt az oka amiért ilyen pici súllyal született?

2016. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom,ha a kérdésem bántó volt! Valoszinüleg nálam a toronyban van a hiba.
2016. okt. 29. 10:06
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Nálam hellp szindróma alakult ki ami miatt a babám 300 grammot fogyott 3-4 nap alatt.Nagyon veszélyes betegség, ha nem vagyunk bent a kórházban más okból dokim azt mondta nem éltük volna túl.Összeomlott a vérkeringésem, elkezdett leállni a májam 😢😢😢 Babám a 33. héten kellett, hogy meszülessen.Kérdező nem volt bántó számomra a kérdés sajnos ami történt megtőrtént, csak furcsa hogy Neked meg tud szépülni...nekem soha nem fog.Ma is vannak rémálmaim.
2016. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem neked a pici babàs korszak hiànyzik kérdezõ. Nekem nem volt koraszülött, meg semmi ilyesmi, de alig emlékszem milyen volt picinek. Szeretném újra átélni, de közben nem akarok kistestvért. Nem is értettem, hogy mi van velem, de aztàn rájöttem, hogy a meglévõ gyerekemmel szeretném megint átélni a pici babás korszakot. Szeretném vele újrakezdeni. Másképp. Nálunk egyszerūbb oka van, anyósnàl laktunk 4,5 hónapig. :D
2016. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn picurkám 26. hétre született és hát nem csinálnám ùjra azt az idöszakot,de az hiányzik h már alig emlékszem milyen pici volt,valami elmùlt,megnönek ez van :) De akkor meg ùgy vártam persze h nöjön gyarapodjon minél hamarabb. A régi ruháit nézve elég hihetetlen milyen picurka volt.Az idö sok mindent megszépít az biztos.
2016. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!