Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Elso babam varom es az a...

Elso babam varom es az a kerdesem, hogy a november 23-i aktusunkbol foganhatott e a baba? Utolso menstruacio dec4 (1nap mensi volt, mert nekem rendszertelen volt) 12. uh szerint nov 30 a baba merete, azota pedig dec1-2-3az uh-k szerint.

Figyelt kérdés

November 30.an neztek verbol beta hcgt es 0 volt.

Csak azert fontos, hogy a szules datumat tudjam pontosan. Szept 9 re vagyok kiirva, de akkor a fogantatas december vegen tortent volna.



2017. jún. 26. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leirni, hogy januar 9.-en meg nem volt szivhangja csak a petezsakban szikholyag, valamint embrioarnyeg volt sejtheto, de januar 16.-an mar szepen dobogott a kis szive.
2017. jún. 26. 18:51
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem, mivel urána megjöt és 0 volt a hcgd. A szept 9 teljesen reális, ha december elején jött meg.
2017. jún. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én annó szeptember 1-re voltam kiírva (pár nappal később született), november 25 volt az utolsó mensi és december 6-7 voltunk csak együtt abban a hónapban. Így tudsz kb viszonyítani.
2017. jún. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, mostmar kezdek megnyugodni m, hogy minden rendben van. De az nem baj, hogy a babam merete nagyobb mindig az utolso verzes elso napjatol?:)
2017. jún. 26. 19:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyilván nem az volt az utolsó, ha csak 1 napos volt, hanem az előző.

Nekem dec. 5. volt az utolsó, és szeptember 12-re voltam kiírva. A baba dec. 20. körül fogant.

2017. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! A doki szerint biztos az volt, mert az elotte levo november 18.volt es az is csak egy napos. Eleg rendszertelenul jott meg a vegen. De azert mondta biztosra, hogy a dec 4 volt az utolso, mert januar 9.- En nem volt szivhangja se, csak januar 16-an, valamint azert mert a beta hcgm 0 volt november 30.an:)
2017. jún. 26. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor igen.
2017. jún. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!