Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utoljára november 4 én volt...

Utoljára november 4 én volt mensim, azota semmi, aprilis ota probállkozunk. Babát akarunk. Nemsikerul. Van valakink ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
aprilis ota probállkozunk...jarok nogyogyaszhoz, minden rendben állitolag. Mig fogamzásgátlot szedtem percre pontosan jott meg, egy és fél évig szedtem aztis csak amiatt irta fel h helyreáljon a mensim.de mioat abbahagytam azaz 9honapja, nemall hejre, így hogyan tudom h mikor van ovum?...hormontesztek rendben, férjem rendben, vérem rendben, UH-án minden a legnagyobb rendben, gyulladásnak nyoma sincs...mindent kiprobaltunk amit lehet.Ha valaki jartas ebben a dologban,segítene ha leírná.elore is koszonom
2012. jan. 2. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

November 4-e óta nem jött meg?

A legjobb amit tehetsz, minden második nap, házasélet! És valamikor, amikor nem is gondolnád, hogy peteérésed van, összejön! Remélhetőleg! Sok sikert!

2012. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát pedig biztosan nincsenek rendben a hormonjaid, ha ilyen ritkán jön meg. :-(

Keress fel endokrinológust, ő a hormonszakértő, nődokik csak a jéghegy csúcsát látják. :-(

Cisztáid nincsenek?

2012. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia, ha nem rendszeres a mensid, van valami a háttérben.

Nekem az egyik nődoki azt mondta, hogy semmi bajom, a másik fedezte fel a problémámat, mostmár a mensmentisbe járok szerintem ők a legjobbak.

2012. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nincsenek,hála istennek.Pont emiatt lettek hormontesztek csinálva...és minden jo lett állitolag, ezt mondta a nogyogyász...és mit mondjak endokrinologusnak, milyen passzal jovok?
2012. jan. 2. 17:24
 5/11 A kérdező kommentje:
épp emiatt váltottam pár honapja nogyogyasz, h nincs rendben valami, o rogton kivizsgalt, elég komolyan,legalábbis az elozohoz képest, azelott még nem voltam ilyen kivizsgáláson, pedig 10 éveskorom ota rendszeresen jarok nogyogyaszhoz, es mindig minden rendben volt,kamasz koromban aztmondtak normalis ha rendszertelen majd helyreáll, de sajnos nem állt helyre...és a buta fogamzásgátlojuk sem segitett
2012. jan. 2. 17:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nem kell feltétlenül,hogy gond legyen. Én a amagam példájával tudok csak jönni. 2-3 havonta jött meg de összevissza, sosem tudtam mikor fog. 1x volt,h. 9hónapig nem volt mensim 17 éves koromban. Féltem is,h.nem lehet gyerekem de orvoshoz nem mentem emiatt sosem. Fogamzásgátlót szedtem 9évig majd miután f

érjhez mentem abbahagytam, h. Jöhet a baba. Persze megint nem jött meg csak 2-3 havonta és így 9hónap próbálkozás után (ami nálam 3ciklust jelentett) terhes lettem. Gondolhatod hogy meglepődtem! 8hetes voltam mikor teszteltem akkor is csak a rosszullétek miatt. Hát nem tudtam,h. Sírjak vagy nevessek. Szülés után beállt a cikusom 31-35. naposra tök magától azòta pedigb ismét babát várok jan. 15.-re.

2012. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még csak annyit, hogy ez a baba is 3 ciklus alatt jött össze ami azért elég gyorsnak mondható szóval nem hinném,h. bármi probléma lenne velem. Van egy ismerősöm akinek halál pontosan 28 napra jött meg mindig is. 5 éve próbálkoznak a babával már több gondot is felfedeztek nála, gyógyszereket szed évek óta de semmi, nem sikerül.
2012. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
pontosan ugyan igy vagyok vele énis ahogy ezt leírtad, mintha én irtam volna, és koszonom h írtal, sokat segítettél ezzel nekem, akkor terhes lehetek énis remélem, mert a doki még aztis mondtah azert mert nem vérzek nembiztos h nincs ovulácu.Még lehetne egy kérdésem?Te vezettél hogorbét, meg ovuteszteket csináltál,vagyis valahogy probáltál segíteni magadon h teherbeessél, vagy csak spontán volt,probálkoztatok és sikerult?mindenféle számolgatások nélkul?Elore is koszonom a választ:-)
2012. jan. 2. 18:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és gratulálok a kisbabához, és sok erot a szuléshez:-)
2012. jan. 2. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm, aranyos vagy! Kérdésedre válaszolva, az első gyereknél nem foglalkoztunk a dologgal még volt pár dolog amit meg akartam valósítani, nem volt olyan sürgős a baba, véletlenül lettem terhes de persze nem védekeztünk. Most a másodikat mindenképpen akartuk és minél előbb viszont most meg be volt állva a ciklusom, éreztem az ovut (hasfájás 3napig) és ovutesztet is használtunk. Nekem az első terhesség tette helyre ezeket a dolgokat. Ha már nagyon várjátok a babát használj ovutesztet. Az elsőt ràérsz úgy a 23-24. napon megcsinálni és minden nap délután csináj egyet (a tájékoztatón mindent megtalálsz,h.mit mikor,hogy kell). A teszveszről tudsz olcsón rendelni és jók is. ÉN az első tesztelős hònapban terhes lettem, wondfo tesztet vettem.
2012. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!