Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki meztelenül szült, milyen...

Aki meztelenül szült, milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kádban vajúdhattam, így onnan kilépve eszemben sem jutott magamra venni ruhát.

Visszagondolva furcsa, mert nem tudom, hogy mennyire általános meztelenül szülni, de én így voltam, pedig nem "saját döntés" volt, csak így alakult..


Hát őszintén, nem is ismertem fel a helyzetet.. Nem láttam magamat meztelennek. Ügyeletesnél szültem és mivel hosszú volt, vagy 3 vagy 4 doki is bejött bemutatkozni a nap folyamán amikor műszak váltás vagy mi volt.. Eszembe se jutott, hogy ó Ő most egy idegen, el kellene takarnom magam. A párom előtt természetes volt, de tényleg. Visszagondolva nem is emlékszem, hogy te jó ég én meztelenül voltam? Úgy mászkáltam két fájás között? Teljesen máshol volt az agyam..


Most, hogy feltetted a kérdést jutott eszembe, hogy te jó ég én milyen látvánnyal fogadhattam az orvosokat :D Bár gondolom nekik ez természetes.

2017. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jót mosolyogtam az #1 válaszon :) és közben azon gondolkodtam, hogy konkrétan fogalmam sincs, hogy rólam mikor került le a ruha :o

egy idő után már csak feküdhettem, mert folyamatosan baj volt a szívhanggal, közben meg a vesém is kezdte feladni. akkor már folyamatosan ctg volt rajtam, bennem infúzió, katéter... gondlom, itt már ruha nélkül voltam. de amikor még lábra állhattam, akkor nem rémlik... viszont nem emlékszem rá, hogy mikor és hogyan került le a gúnya. a műtőbe már nyilván meztelenül toltak.

2017. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló tényleg mosolyogni való volt :)

Engem csaszaroztak,a kitolás közben mondta a doki h akkor műtét lesz.jött a betegtologatós fiú aki levetkőztetett.a fájások erosebbek voltak annál hogy érdekeljen h épp meztelenül fekszem :D

2017. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam kórházi hálóing volt..a derekamig fel volt húzva..de mivel a ,,lényeg,, végig látható a szülés alatt így 2 mell már se ide-se oda a dokik előtt :D Amikor megszülettek a gyerekeim akkor meg teljesen felhúzták a hálóinget rajtam mert a mellkasomra fektették,ki volt mindkét cicim.Ott akkor abban a pillanatban nem éreztem szégyent.
2017. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is meztelenül kerültem a műtőbe, de gyakorlatilag észre sem vettem.
2017. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meztelenül szültem, igen felszabadító volt, zavart is, ha valami hozzám ért.
2017. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%
én császáros voltam, és nagyon nagyon zavart, hogy a műtőshapsi előtt meztelenül kellett átmásszak a szülőágyról a hordágyra. amúgy sem vagyok egy szépség, háj, hurka, lógó mell, még a férjem előtt sem mutatkozom szívesen meztelenül, erre a 40 éves hapsi előtt kell katéterrel meg infúzióval átmásszak az ágyra. Borzasztó megalázó volt. Az orvos más, fogadott is volt, szóval ismertem, meg ugye a műtőben le is takartak, meg azért na, mégiscsak orvos, aki beba-va nem ezt meséli a péntek esti kocsmatúrán. Márpedig ez a műtős éppen úgy nézett ki, aki simán megteszi ezt... :(
2017. jún. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

hidd el, nem teszi meg a műtős sem. nem kis túlsúlyom van, és én még átmászni sem tudtam, a műtősnek kellett átemelnie. katéter, infúzió, vér, közben tolófájások...

a kórházban dolgozom, a műtős srác azóta is pontosan ugyanúgy néz rám, mint a császár előtt, csak mint kollega. nem is tehet mást, nekik tudni kell ettől elvonatkoztatni (nem mellesleg a titoktartás őket is köti, állásukkal játszanak, ha bmi kikerül általuk).


gondolhatod, az sem volt túl kellemes, amikor a gasztrón feküdtem a vizsgálóasztalon, colonoscopiára várva, és bejött egy közvetlen munkatársam. köszöntünk egymásnak, én égtem mint a rongy, de ő csinálta tovább a munkáját.


szülőszobán is volt bent közvetlen munkatársam, többször is, amikor éppen ki tudja mit csináltam :o de akkor akár a portás is ott lehetett volna, az sem érdekelt volna.

2017. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8, munkatárs az nyilván más. És ha nem mondja meg névszerint kiről beszél, már nem sért titoktartást. Az egész szülésben és kórházi tartózkodásban ez volt a legnegatívabb élményem.
2017. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!