Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tudom hogy normális dolog, de...

Tudom hogy normális dolog, de annyia kellemetlen érzés, hogy tudom apum látott meztelenül. Más lány/nő is gondol erre?

Figyelt kérdés
Még az is kellemetlen, hogy anyum látott teljesen meztelenül, nem hogy apukám. Nem vagyok prűd egyáltalán, férfiak előtt kicsit sem vagyok szégyenlős, nők előtt sem.
2016. júl. 4. 18:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Nem derül ki, hogy mikor látott meztelenül. Ha mostanában, akkor értem, hogy kellemetlenül érzed magad. Viszont ha azon stresszelt, hogy kiskorodban látott, akkor az azért már nem teljesen normális.
2016. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Sok eszem van, hogy kihagytam a lényeget. Minap beszélték, hogy milyen jó apuka volt, már anno 23 éves kora körül, éjszaka felkelt, pelenkázott, stb. Nekem ez annyira kellemetlen. Lány gyereket nem az anyukának kellene pelenkázni?
2016. júl. 4. 18:55
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Hú,b+,elég beteg a fejed,keress fel egy pszichológust.
2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú dolog lenne, ha egyedül az anya felelőssége lenne a lányát felnevelni, fürdetni, pelenkázni. A világ legtermészetesebb dolga, hogy az édesapád is kivette a részét ezekből a dolgokból. Amennyiben neked ez kellemetlen és képes vagy ezen rágódni, akkor valószínűleg valamilyen feldolgozatlan trauma, vagy egyéb pszichés dolog lehet az ügy mögött. Ha nem tudsz ezen túl lépni, akkor nem ártana felkeresni egy pszichológust. Nem bántásból mondtam, remélem nem vetted sértésnek.
2016. júl. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
96%
Ez már beteges... nem! Teljesen normális, hogy pelenkázott az apukád. Örülj, hogy foglalkozott veled.
2016. júl. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%
Tök normális hogy mindkét szülő pelenkáz kisfiút is és kislányt is. Hidd el, az hogy látott meztelenül inkább csak szófordulat, az apukád sem tud igazán azonosítani azzal az ordító kis csomaggal aki csecsemőkorodban voltál.
2016. júl. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem, teljesen normális, hogy apuka is gondozza a gyerekét, nemtől függetlenül. Menj pszichológushoz, hátha tud segíteni feloldani benned ezt a feszültséget, mert ez viszont nagyon nem normális.
2016. júl. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nincs trauma, mert ngyon jó a kapcsolatom a szüleimmel, apukámat imádom a legjobban. De olyan furi belegondolni, hogy látta a puncimat. Fiúknál más, mert ott válozik a nemiszerv felnőtt korra.

Nem kell ezért pszichológus, nem agyalok ezen, csak gondoltam megkérdezem, hogy más is gondolt-e erre. Mi nem mászkálunk még fehérneműben sem egymás előtt. Hangsúlyozom nem vagyok prűd, bárki előtt akármikor átöltözöm meztelenül, csak a szüleim miatt nem szerepeltem férfimagazinban..

2016. júl. 4. 19:11
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem ezen agyalok minden héten, csak a minap szóbakerült és mostt jutott eszembe megkérdezni, hogy más is érez-e így.
2016. júl. 4. 19:12
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek a fején atfutott már, hogy onnan jött ki, tőle szopott, vele fürdött, ő húzta a fitymáját, stb...


A gond ott van, ha ezen problemazol

2016. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!