Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38,5hetesen normális ha...

38,5hetesen normális ha rengeteget eszem?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám ezt korlátozni,mert a végére nem szeretnék nagyon elhízni.
2008. okt. 17. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy az utolsó 3-4 héten, már nincs annyira nagy étvágya a kismamáknak. Én 35 hetes vagyok, és még kevesebbet kívánok mint eddig. Bár eddig is csak 6 kg-ot híztam. Egyél sok gyümölcsöt, és igyál vizet. Ezek elveszik az éhségérzeted, és a babának is jók.

Kitartás! :-)

2008. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Okt. 29-re vagyok kiírva, de én nem eszem sokat, sőt! Viszont nagyon kívánom a csokit (még jó, h nincs itthon) napok óta, és szintén napok óta a tejtermékeket, fehérjét. Már három napja tejet iszok, pedig mindig teás voltam!

Sztem nem olyan óóriási probléma, ha most picit többet eszel, kell az energia, szülés után meg majd leadjuk a felesleget! Ha ezt az utsó 1,5 hetet végig is zabálnád, akkor sem híznál már olyan őrült sokat! Azért, ha lehet, inkább gyümit egyél, meg puffasztott rizst v búzát, esetleg kölesgolyókat v vmi hasonlót. :) De ha nem, akkor meg egészségedre, egyél, amíg bűntudat nélkül megteheted! ;)) (Én is megyek, keresek egy kis csokit a boltban! Legyen ez a mi napunk! :DD )

2008. okt. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok,köszi.Tény és való,főleg az édességet kívánom,ami igazán tömény édes.A tejci nálam is napi 2x megvan,müzlivel.Akkor bűnözzünk,amíg lehet :-D
2008. okt. 17. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 37+5 hetes vagyok. Én is állandóan ennék, főleg, mióta a gyomromnak ismét van helye, hogy a babám lejjebb vándorolt. Én nem tudom korlátozni, mostanra már elfogyott az akaraterőm:)

Hajnali 2-3 óra körül én is rendszeresen járok a hűtőhöz 1-2 bögre jó hideg tejecskéért:))

2008. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hú, ne is mondd! Eddig azt hittem, hogy kevesebbet fogok hízni, mint az első terhességem alatt, mert többet mozgok, aktív vagyok, és - eddig - normálisan ettem. De 3 hete úgy kívánom az édességet, hogy nem igaz. Még jó, hogy nem sok van itthon, különben két pofára falnám. Tök mindegy, mi, csak édes legyen. Próbálom türtőztetni magam, és inkább magam elé veszek pár almát, hogy azt rágjam, és ne a gyerekeknek vett túró rudit, nápolyit, gumicukrot és társait (egyébként ezeket anyósom veszi "nagy örömömre"). De nem tudom ám megállni, hogy ne egyek. :) Meg a tejet is kívánom, holott az első pár hónapban rá se néztem. Tej, csoki, puding stb., ezek mennének ezerrel. Már 14 kilót híztam, de elég sovány is voltam, viszont a talpam meg a térdem megérzi a súlytöbbletet. Mindegy, szülés után a szopi alatt úgyis lemegy mind. :) Egészségünkre! :)
2008. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
énis sokat ettem.sőt!szülés napján délután még sikerült jól bekajcsiznom,és 2 óra mulva elfolyt a magzatvizem:)16kilot hiztam összesen,3,5 hónapos a bébim és 2kilo fölösleg van rajtam.ha jólesik egyél csak,a baba is kap belőle:)
2008. okt. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam,hogy nem velem van baj.De azért kíváncsi volnék,mivel magyarázzák ezt az orvosok.Hiszen a ennyi kismamánál ez előfordul,biztos van rá valamilyen magyarázat.Köszike
2008. okt. 19. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!