Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsi kismamák! "3. -ától...

Pécsi kismamák! "3. -ától megszűnik a megyeiben a szülészet, mit tudtok a dolgokról? Még nem tudtam a dokimmal beszélni ezért itt érdeklődök, a fogadott orvosaink is felmennek, ugye?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 15:01
 1/9 A kérdező kommentje:
23.-át akartam írni
2010. máj. 20. 15:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25ikét tudok,és állítólag nem teljesen végleges.Ha jók az infóim,akkor a 400ágyas sebészete költözik le az ő felújításuk idejére. De ezeket csak úgy ahllottam szóbeszédből.


Én "klinikás" vagyok és elvileg hétvégén kéne szülnöm,így bízom benne,h még elkerülöm az esetleges tumultust.

Mert azért járnak elegen a megyeibe is,és ha onnan most mindenki fel fog járni a klinikára....hááát:-/


Azt is hallottam,h a megyeiben már nincs UH például.Ez igaz?

Nagyon nagy a zűrzavar egyébként a 2 intézmény dolgaiban.Elég gáz:-S


Üdv! 40 hetes km

2010. máj. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen Uh már nincs a megyeiben, ezért pont tegnap értesítettek, hogy az időpontom maradt csak a helyszín változott és a klinikára kell mennem...

Hát tényleg lesz jövés menés, attól is tartok mivel sok kismama lesz egyszerre a dokik csak felületesen vizsgálnak majd vagy ilyesmi igaz van fogadott orvosom de fogalmam sincs hogy ő lesz a vizsgálatokon vagy egy másik doki mert gondom borul a rendelésük is...

Szóval nagyon gáz ez így, nem gondolták ezt át hogy milyen felfordulás lesz, remélem majd a babáinknak meg nekünk is persze lesz ágyunk :)


Szép szülést kívánok Neked

2010. máj. 20. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én azt nem értem (ha igaz,amiket írtam),h pont egy szülészetet kell áthelyezgetni??

Én még a Dischkában szültem anno a fiamat,elég kultúrált szülőszobák,és gyerekágyas osztály volt ott ahhoz képest is,h 13 éve volt. Most viszont ha jó tudom vagy üres,vagy vmi más van ott.(Kocsik szoktak állni az udvarán.)

Miért nem lehetett akkor oda írányítani a szülészetet.


Na mind1,sajna ez van.


Te mikor szülsz?

2010. máj. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

én a jövő hónap végére vagyok kiírva, remélem azért addig rendeződik a helyzet....

szerintem is hülyeség ez az egész, azt hallottam a megyeiben a szülészet helyén plasztika lesz....

2010. máj. 20. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem fogadott orvosom van a megyeibe. Műlt héten voltam nála vizsgálaton és azt mondta 25.-én költöznek. Megkérdeztem, hogy remélem ő is megy, mert nem lenne jó 32 hetesen új orvost fogadni, nem is szeretik elvállalni ilyenkor már. Állítólag nem az összes orvos megy, de szerencsére ő megy azt mondta. Elég gáz tényleg ez az egész, hogy egész Pécsen most már csak 1 helyen lehet majd szülni? És egy ilyen szép szülészetet mint a megyei, pont ezt kellett megszűntetni? Elég érdekes ez az egész, de azért remélem minden kismamának, és babának lesz helye. Maximum 2 nap múlva kiszórnak mindenkit:)

2010. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

megkérdezhetem ki a fogadott orvosod?

Nekem a Labossa doktor, remélem ő megy a klinikára....

2010. máj. 20. 18:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ő az orvosom és ő mondta, hogy ő megy. szerintem ilyen jó orvost vétek lenne nem átvenni, és a védőnőm is ezt mondta, hogy ő nagyon jó és népszerű és tuti átveszik. Remélem mindenkinek igaza lesz. Én júli közepére vagyok kiírva. Te mikorra?
2010. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

én juni végére :)

Na akkor megnyugodtam, mert én még nem kérdeztem rá nála, még a terhesség elején volt róla szó de akkor megbeszéltük, hogy majd amikor majd közeledik az idő át dunáljuk, csak mindig ki ment a fejemből.

Szerintem is az egyik legjobb doki itt Pécsen, sőt....

én az első babámat is nála szültem és csak pozitív élményeim vannak :)

2010. máj. 20. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!