Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyi idő kell a...

Szülés után mennyi idő kell a has visszahúzódásához, ha valaki nagy súlyt vett fel a terhesség alatt és nagy volt a hasa?

Figyelt kérdés
2008. okt. 17. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát,legtöbb nőnél még a kis has sem tűnik el teljesen soha, nemhogy a nagy. Haskötő segíthet, meg szoptatás befejezése után diéta.
2008. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én nem eszek sokat!! de még így sem ment le a hasam 5 hónap után sem. Nem értem miért, de ez van. a doki azt mondta, hogy 9 hónapig ki volt tágulva és annak idő kell visszahúzódnia. Kitartást.


én sem híztam csak 12 kg-ot, vagyis abban benne volt a baba súlya, a magzatvíz stbbb és mégis van egy kis hasam. engem nagyon zavar de nem tudok vele mit kezdeni. MAjd elmúlik, remélem.

2008. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon valtozo.Egy baratnom nagyon meghizott terhesseg alatt es oriasi hasa volt 3 honapja szult es meg mindig akkora a hasa mint 5 honapos terhesen.(az alkata is nagy meg)pedig hasleszorito bugyit hasznal.Viszont ismerek olyant aki(bar nem hizott terhesseg alatt el)ugy jott ki akorhazbol a szules utan hogy lapos hasa volt teljesen!
2008. okt. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Időt kell hagyni a testnek, hogy regenerálódjon. Minimum 9 hónapot. Szerintem!!
2008. okt. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 hete szültem, nagyon kicsi hasam volt, 12 kg-t hiztam, azóta lement 10 kg.

2 kg van rajtam, alig látszik, a hasam álló helyzetben szép egyenes, de ha leülök 3 rétegbe türődik sajnos :(

2008. okt. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!