Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a Mohácsi...

Mi a véleményetek a Mohácsi szülészetről? Jobb, mint a Pécsi?

Figyelt kérdés
Pécsről ismerem a doktornőt, akinél szeretnék szülni, de még nem jártam ott soha. Mindenképp őt szeretném, de nem tudom Mohácson milyen színvonalú a szülészet. A Pécsiről sok jót hallottam, de oda nem tud jönni a doktornő. Minden jó és rossz tapasztalatot írjatok meg ne kíméljetek.

#szülészet #Mohácsi szülészet
2017. júl. 16. 08:18
 1/9 anonim ***** válasza:
En is a 2 kozt vacilálok ;/
2017. júl. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Mohácson szültem a kisfiamat, szerintem ugyanannál a doktornőnél mint akinél te is fogsz szülni. :)

Ez 3 évvel ezelőtt volt, tehát azóta lehet hogy történt némi változás, ( szeptemberben friss élményeim is lesznek, akorra várjuk a tesót) Szóval az akkori tapasztalataimat tudom leírni. Összeségében pozitívak a tapasztalataim. Van lehetőség az alternatív szobában szülni, ahol ki lehet próbálni a vízben szülést, van szülőszék, bordásfal, labda...Szülés után megkaphatod a babát még a szülőszobán, van lehetőség arra hogy azonnal megszoptasd és segítik a helyes mellretétel megtanulását. A baba veled lehet a nap 24 órájában ha szeretnéd. A nővérek, szülésznők (1-2 régimódi szemléletet valló dolgozó kivételével) mind nagyon segítőkész, türelmes és kedves. 1-2 éve volt főorvos váltás, úgy tudom Pécsről jött az új főorvos és nagyon sok dolgozót hozott magával Mohácsra. Én pont a pécsi szülészetről hallottam kevésbé jó dolgokat, sokan panadzkodnak hogy nem annyira babsbarát mint ahogysn "állítják". Sokan jönnek ezért Pécsről Mohácsra szülni.

Ha esetleg van bármilyen további kérdésed, nyugodtan írj, szivesen válaszolok ha tudok! :)

2017. júl. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ nagyon aranyos vagy:) jól hangzik amit mondasz, a neten is egy oldalt találtam , ami a Mohácsi szülészetről írt ott is hasonlókat írtak, de többet nem is találtam róla. Pécsről, minél több kommentet olvasok annál rosszabb véleménnyel találkozok, pedig tényleg nagyra tartják, de ezek szerint nem is annyira nagyszerű, mint ahogy hisszük...Mohácsiról mindenesetre rosszat még nem nagyon láttam vagy hallottam , úgy néz ki még jobban is járnék vele:) Az én doktornőm D.Ildikó, lehet tényleg ugyanarról beszélünk:) Nekem császárom lesz úgyhogy előre be tudom tervezni így az utazással nem is lesz gond. Kezdek pozitív lenni Moháccsal:)
2017. júl. 16. 15:35
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó , könnyű szülést kívánok Nektek:)
2017. júl. 16. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal Mohácson csak egy doktornő van úgy hogy szerintem ugyanarra a személyre gondolunk. :) Januárban szültem nála,nagyon aranyos és kedves volt. Én sajnos terhesség alatt is élveztem a kórház vendégszeretetét,valamint szülés előtt és után is egy-egy hétig. Nagyon aranyosak és kedvesek voltak az ott dolgozók. Nekem nagyon tetszett az hogy kis osztály és így családias a légkör. Az alternatív szobarol sajnos nem tudok nyilatkozni mert indították és császár lett a vége. Annyit tudok mondani hogy legközelebb is biztos ott fogok szülni. :)
2017. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Most látom hogy kiírtad a doktornő nevét. Tényleg ugyanarról van szó. :) Annyit elfelejtettem írni hogy szülés után nem miattam kellett bent maradni, mégse éreztették velem hogy nem kívánatos személy vagyok. Ellenben a pécsi szülészetrol mostanában inkább olyanokat hallok hogy szeretik kinel előbb haza küldeni az anyukákat és valóban nem annyira jó mint amennyire mondják. De ezeket nekem is mások mesélték, szóval ne vedd készpénznek.:)
2017. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 vagyok, én is.Dicső doktornőhöz jarok. De szülni nem szülnek nála, tavalyelőtt szuletett nála oxigenhianyos unokahúgom.. mert csak 38 óra eselytelen vajudas utan volt hajlando megcsaszarozni a konyorgo noveremet. Ő segitett neki teherbeesni es nekem is de nem szulnek nála..amúgy ugy tudom szulest mar nem vállal csak ügyeletben. A novetem csoportba jar ahol egy nő meselte h par évvel ezelőtt volt szintén 2 hasonló esete.( noverem pl nem.tágult továbn 2 ujjnyinál..)
2017. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Szia 3 éve lányom nála született,mohácson. Ajánlani tudom , barátságos othonias kőrnyezet. Tisztaság megvan , ápolok stb rendesek :) szoval ha eccer kisteso lesz csakis mohács :) boldogságot a picihez :)))
2017. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, engem 5 óra vajúdás után császározott mert leesett szivhang és téraránytalansag miatt. Amíg bent voltam (2hét) akik nála szültek 5-7 óránál tovább nem vajudtak, ha valami miatt nem ment természetesen akkor császár. Azt nem tudom hogy csak ügyeletben vállal-e mivel nekem fogadott orvosom volt, de nem hinném hogy ha beindul a szülés és pont nem ügyel akkor nem jönne be levezetni. :)
2017. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!