Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszprémi szülészetről tapaszt...

Veszprémi szülészetről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Veszprémi szülészet és nőgyógyászati vizsgálatok érdekelnének és tapasztalatok. Vagy

Esetleg Balatonalmádiról valakinek tapasztalat?

Köszi! :)



2017. jún. 27. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Batonalmadi szulesz-nogyagyasz Erdekel mert almadiban nincs korhaz :) Veszpremi szuleszet engem is erdekel :) (Veszpremi vagyok en is)
2017. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Barátomék kislánya ott született és maximálisan elégedettek voltak, részleteket nem tudok, de a visszajelzés alapján szupernek találták.
2017. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, mire lennel konkrétan kíváncsi? En 8 hete szültem Veszprémben a második gyerkocot, teljesen pozitív tapasztalataim vannak, pedig nem volt fogadott dokim, szülésznőm:) Pont kifogtam a Fekete dokit es a Németh Zsoltot, egyébként Almadiban a Fekete dokihoz jarok. Rajta kívül rendel meg a Lövei, hat róla jot meg nem hallottam, illetve nemrég ota Bajczi Adrienn, fiatal doktornő.
2017. jún. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Milyen az sztk-s nogyogyaszat a veszpremi korhazban arra lennek legkivancsibb mivel a szules meg kesobb lesz.:)

En meg pont Lovei Peterrol hallottam jokat! Erdekes..

2017. jún. 28. 06:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Lovei Peter nekem is bevalt. O foglalkozott azzal,hogy hizok sport melett is. Nala darult ki hogy pcos+ir-em van. Es ennek hala koszonhetem a 16hetes pocaklakomat :). Ha jol tudom o is rendel ott sztksan meg a Bagarus is o is jo orvos
2017. jún. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
En almadi vagyok, a vp nőgyógyászatrol pont nincs tapasztalatom sajna. Érdekes valóban, orvoskent biztos jo, sokak a stilusaval nincsenek kibékülve :)
2017. jún. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban szültem Veszprémben. Vizsgálatokra a saját orvosomhoz jártam,csak a kötelező ultrahangokra mentem sztk-s alapon. Nem volt rossz tapasztalatom, mindig kedvesek voltak, csak nagyon sokat kellett várni akkor (részben ezért is mentem magánba). A szülés nagy jó élmény volt, pedig ügyeletesnél szültem végül, szuperek a szülőszobák, segítettek mindenben, volt nyugodt időnk utána hármasban. A kórházi tartózkodás is jó volt, kétágyas szobában voltam egy tündéri szobatárssal.
2017. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valóban segítőkészek a csecsemosok, bármit kérdezhetsz, szívesen válaszolnak, megmutatnak mindent, amit szeretnél, szoptatásban is segitenek. Ezt azért is írom le, mert kb. mhol azt olvasni hogy milyen bunkók..hat itt nem szerencsére :) En egy eredetileg egyagyas szobában voltam es persze egs napon szultunk a szobatársammal, szukos volt, de megoldottuk :)
2017. jún. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mivel itt idei, friss infók vannak, én is kérdeznék, hátha látja valaki. :)

Engem kifejezetten a szülészet érdekelne, elsősorban az, hogy milyen a szemlélet. Lehet vajúdni állva, vagy ahogy jól esik, esetleg vízben? A szülésnél csak a klasszikus fekvő pozíció van még, vagy esetleg van ott is alternatíva, ha nem kényelmes? A babát odaadják az aranyórában? Gátmetszés, fájdalomcsillapítás automatikusan megy, vagy beleszólhat az anya?

(Létezik egy oldal, ahol a szülészeteket megkérdezték ezekről is, de ők még mindig nem nyilatkoztak...)

Köszi, ha bárki meg tud osztani egy-két infót!

2017. szept. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fájdalomcsillapítás nincs (epidurál meg ilyesmi),van gáz, azt szívhatod. Gátmetszés van, gátmetszés előtt helyi érzéstelenítés van. Szülésfelkészítőn mutogatták a kádat, sajna az csak dísz. Nem használják...

Szülni félig ülő, félig fekvő pózban lehet.

Én is a Fekete dokinál szültem, rendes volt.

Csecsemős nővérek között vannak bunkók!

Főorvos állítólag császárpárti..

2017. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!