Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az erős hasmenés tényleg be...

Az erős hasmenés tényleg be indíthatja a szülést? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2017. júl. 25. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hasmenés indítja be. Csak a szülés előjele többek közt lehet a hasmenés is.
2017. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Sok hülye képes ricinust vedelni, mert attól beindul. Ebben a melegben tuti jó lesz kiszáradni, és fejfájással szülni... Nem neked szól, kérdező személyesen, csak azoknak, akik ezt terjesztik.
2017. júl. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nálunk nincs meleg :D megy a hasam pár napja,engem ezért érdekelt... 38hetes terhes vagyok
2017. júl. 25. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a vajudás elején lett hasmenésem de már a kórházban ... lehet a szülés beindulásának amúgy a jele, de nem ez indítja be a szülést.

A testvérem a biztonság kedvéért mikor neki is már napok óta ment a hasa (kiírt időpont előtt kb 2 héttel) akkor a doki javaslatára vett a gyógyszertárban vmi tesztet ami kimutatja, hogy esetleg folyik-e a magzatvíz (nem tudom mi a neve és hogy receptre lehet-e kspni vagy az nélkül)

2017. júl. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 csillka ***** válasza:
Nekem egy ejszakan at hasmenesem volt , borzalmas volt...37 hetes voltam , aztan 41 hetesen szultem, szoval nem minden esetben elojele
2017. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jajj ne szomorits el :D nem bírom már,annyira bizom benne hogy a kiírt előtt megszületik :)
2017. júl. 26. 14:32
 7/7 csillka ***** válasza:
En is biztam , de nem jott ossze :) igy kipreseltem magambol egy negy kilo feletti babat. Inkabb nem reszletezem szulesemet :)
2017. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!