Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kezdődhet így szülés? Ma...

Kezdődhet így szülés? Ma reggel arra ébredtem hogy iszonyú fortyogás volt a gyomromban amit aztán egy nagyon erős hasmenés követett. De olyan mintha beöntést kaptam volna, minden féle állagban jött! Iszonyú görcsökkel.

Figyelt kérdés

Bocsánat de szebben nem tudom kifejezni!Szóval szerintem minden kijött ami bennem volt!Azt olvastam hogy szülés előt volt akinek a szervezete el kezdett tisztulni.

38 hetes kismama


2009. okt. 4. 10:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyszer volt csak hasmenésem reggel,de igazából szerintem már nincs is minek kijönnie!!!Ja és eddig az egész terhességem alatt nagyon erős székrekedéssel küzdöttem.Ha ez szülés előjele kinek mennyi idővel szülés előtt volt hasmenése?
2009. okt. 4. 11:09
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel azt írod a gyomrod is vacakolt, szerintem valami nem tettszett a gyomrodnad, és ezért volt a hasmenés. Persze ez nem biztos, lehet tényleg a szülés a közeledtét jelzi. Nekem már kétszer volt reggel hasmenésem, de egyik sem jelezte a szülést, még egyben vagyunk:) De van akinél ez tényleg jel!

39 hetes km

2009. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ár hetekkel előtte is voltak ilyen rohamaim. Ha ez a szülés előjele, még lehet 2-3 napod hátra, de nem feltétlen szülés ez már...
2009. okt. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy egyszerű gyomorrontás. Nekem nem voltak hasonló tüneteim.
2009. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tényleg gyomorrontás, de lehet hogy előjel. Nekem hasmenéssel kezdődött reggel és este már jöttek a fájások, másnap délután már baba is volt.
2009. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Háát nekem valahogy így kezdődött a szülésem,éjjel arra ébredtem h mennem kell pisilni,görcsöltem aztán már nem nagyon aludtam esetleg egy fél órát és megint mentem pisilni na akkor láttam a nyákdugót távozni.Onnantól kezdve míg elkészültem 3*volt hasmenésem,de még örültem is h így történt.A kórházban is voltam még 1* szülés előtt,és jó is volt hogy így alakult mert beöntést nem adtak.Egy kissé kellemetlen lett volna ha az orvost véletlenül......
2009. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a 32. hétben vagyok, szombatom egész éjjel hánytam-fo***am felváltva, egyszerre... szörnyű volt, de még mindig bennem van a baba. Szerintem ez nem minden esetben a szülés megindulását jelenti.
2009. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon erős hasmenéssel kezdődött. Másnap meg volt a baba.
2009. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Hát még itt sincs kint a baba!!!!Pedig reméltem!!!:):)
2009. okt. 6. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!