Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tena Lady szuper vagy tena...

Tena Lady szuper vagy tena lady extra betéttel készüljek szülés utánra?

Figyelt kérdés
És mennyit vegyek belőle?
2017. júl. 29. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Én supert vettem, mert az 5 cseppes, az extra csak 4.

Nekem kellett, mint később kiderült. Ha jól emlékszem 2 csomaggal használtam el, aztán áttértem sima éjszakai always extra vagy más nagyobb betétre.

2017. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Az lemaradt, hogy ez én voltam. Olvastam itt már olyat is, akinek már az elején elég volt az éjszakai.


Szóval embere válogatja. Én inkább megvettem, így nem kísérleteztem, hogy na vajon nekem kell-e vagy sem. Venni lehet még később is, ha csak 1-et vennél kipróbálásra. Apuka majd beviszi ha kell még.

2017. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont eleg volt az always ejszakai.

Eloszor mikor jottek felallitani a 3. Nal akkor mondtak is a szulesznok,hogy ez keves lesz.de mondtam,hogy az elso kettonel is eleg volt,boven.

Igaz en csaszaros voltam,de pl nem volt drain csovem,igy elvileg minden odalent tavozott.3.nap mar a sima nappali is eleg lett volna.

Pedig nekem a mensim olyan volt mint a niagara a spiralom elott....

Anno,az elsonel persze en is vettem valami extra nedvszivo nem emlekszem milyen markat,de 2db ot hasznaltam belole,mert felesleges volt.

2017. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én extrát vettem 2 csomaggal, az egyiket fel se bontottam, mert elég volt a sima betét. De nagyon változó kinek milyen erős.
2017. júl. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sima betétet használtam, bőven elég volt.
2017. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a 3.szülésre vettem 1csomag (30db) szülés utáni betétet és 1csomag (talán 12db) lidl inkontinencia betétet.Összesen 8db maradt...Ebből 6ot elhasználtam az első menszinél 7 hetesen...

A szobatársaim csak szörnyülködtek amikor első 2 nap óránként mentem cserélni és így is előfordult hogy csíkot húztam magam után..

2017. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 babyboom567 ***** válasza:
Én Debrecenben szültem a klinikán,itt adnak bent nagy betétet.Mikor jöttünk haza már elég volt a normál betét.Nekem a tena nem vált be,mert beleakadt a gátvarratom mindig.(2db-ot használtam el).
2017. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam kérni, hogy Tena Lady betétet kérek szülés utánra. Tudja a gyógyászatis, melyik az. Elég egy csomag, mert a kh-ban ömlik, de később már nem annyira.
2017. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!