Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikorra várhatom, hogy megindu...

Mikorra várhatom, hogy megindul a szülés?

Figyelt kérdés
38 hetes vagyok, a babára 3,5 kgot saccoltak. Nagyon fáj a derekam, hasam elülső része és a szeméremcsontom. Nyákdugóval még nem találkoztam, utoljára 1 ujjnyira voltam nyitott.
2017. júl. 29. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Lényegébe beindulhat a következő percekbe,órákba,napokba és hetekbe bármikor
2017. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is bármikor beindulhatott volna, mégis második oxys indításra, ballonnal való tágítás és burokrepesztés után indult be 10 napos terminustúllépéssel :D
2017. júl. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves #2-es!

És neked is voltak ilyen tünetek előtte 2 héttel? Ha igen, akkor tényleg semmit nem jelent. Első terhesség, nem tudom mire számítsak és már nagyon izgulok

2017. júl. 29. 13:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 38hetes terhes vagyok,a méhnyak 1,6cm volt ezelőtt egy héttel és 2ujjnyira nyitva a méhszáj.CTG szép nagy méhösszehuzodásokat mutat,derekam hátam fáj,jóslók vannak,a szeméremcsontom néha annyira fáj hogy szo szerint le kell ülnöm mert nem bírok állni,járni :/ sajnos kiszámíthatatlan mikor indul be a szülés de nagyon drukkolok magunknak hogy a napokban tul legyünk rajta :) ez mostmár szo szerint teher,nem tul áldott állapot legalábbis nekem :)
2017. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak már 38 hetesen ilyen tüneteim és 1 ujjnyira nyitva is voltan, babát 4 kg-ra saccolták. 41 hét 1 naposan indították, másnap lett meg. Szóval sajna ez még nem garancia arra, hogy a napokban szülni fogsz. De már semmiképp nincs sok hátra, szóval kitartást és könnyű szülést! :)
2017. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ó én meg már biztosra vettem, hogy pár napon belül szülés. A szeméremcsontom néha mintha kettétörne, éjjel megfordulni meg kész kihívás. :D

Köszönöm nektek!

2017. júl. 30. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!