Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam dokinál méhszájé...

Tegnap voltam dokinál méhszájérték cx2111 doki szerint bármikor jöhet a baba. Tegnap vmi barnás nyálkás vmi jött belőlem nyákdugo lehetett? Mikorra várhatom a babát?

Figyelt kérdés
nem.fáj semmim néha a. derekamba csipked 4 napja elmúltak a jóslók. méhlepény 3.fokban érett. 37hkm

2016. ápr. 23. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
illetve ki meddig húzta ilyen értékekkel nyákdugo után mikor lett baba? nővéremnek elment utána jött is a kicsi. 2.baba elsőnél közvetlen szülés előtt ment el a nyákdugo már fájások voltak miután a doki megvizsgált razztán ment el
2016. ápr. 23. 16:53
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt a méhszáj értékem 37 hetesen, mondjuk a lepény nekem 2-es fokban volt érett.

39+5 hetesen szültem. Nyákdugó is elment 37 hetesen.

2016. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi volt 39 hetesen. 40+4 napra szültem. A nyákdugó több részletben távozott, és szülés előtt 3 napig, több órán keresztül 10 perces fájásaim voltak, de mindig leállt. A szülés reggelén már nem is vettem őket komolyan, csak mikor erősödtek az öt percesek.
2016. ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 38.hét végén volt 2-es 3-as fokban érett.A nyákdugó 2 nappal szülés előtt kezdett távozni,mindig csak egy kevés.39+5 hétre szültem.
2016. ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Akkor a nyákdugo nem minden.nekem elég nagy db jött most fehér nyúlós vmi jön
2016. ápr. 23. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

36 hetesen 1222 volt a méhszájértékem, picit véreztem, görcsölt a hasam, illetve az olyan nyúlós véres nyák volt, ezt követően kórház, vajúdó, 3 perces fájások, amik szépen pár óra alatt elmúltak, a 38. héten született meg a kisfiam.

Szóval ezek alapján még simán kihúzhatod a végéig is. Ezekre nem lehet adni.

2016. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kiengedtek a kórházból vagy bent tartottak szülésig?
2016. ápr. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!