Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában a...

Szült valaki mostanában a Péterfy kórházban? (kb 1-2 éven belül)

Figyelt kérdés

Kb minden érdekelne, a látogatási rend, gyermekágyas osztály, csecsemősök, ápolók, vip szoba, hogy állnak a szoptatáshoz/tápszeres pótláshoz, illetve ha valakinek van a császárral kapcsolatban tapasztalata:

- apuka bent lehet a műtét alatt?(a fejemnél persze) - apukának rögtön odaadják? - mennyi idő után kell felállni? -mikor kaptátok meg a kicsit?,- mikor szoptattátok először? - első éjszaka veletek volt? Nyugodtan írhattok sokat :) Köszi



2017. júl. 30. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
17 hónapos a babánk. Igaz nem császár volt, de ott velem végig a párom, a köldökzsinórt is ő vágta el. A babát letörölgették, azonnal odaadták neki amíg engem is rendbeszedtek aztán megkaptam én is. Mivel teltház volg, először egy sima szobát kaptunk, aztán estére szerencsére lett vip szoba. Leírhatatlan különbség... A szoptatással kapcsolatban szerintem túlontúl eröltetik. Mivel nem az első gyerek volt tudtam, hogy nem lesz tej se szülés után se később. Vittem cumi meg cumisüveget adtam neki vizet, hogy ne sárguljon be, mert míg másik kórházakban adnak tápszert a babáknak itt kb ölni kell érte. Be is szóltak érte, de már nem vettem a lelkemre. Az első babám ugyanitt szépen be is sárgult, ezt nem akartam mégegyszer átélni... Egyébként ha az ember normális, nem hisztizik, akkor nagyon jófejek. A szülészeten a dokik meg a szülésznők sokkal kedvesebbek segítőkészebbek mint az osztályon némelyik nővér, de köztük is vannak aranyosak. A babákat csak fürdeni viszik el, hogy első éjjel veled van-e az attól függ mikor és hogyan zajlott a szülés. Elsőm esti volt, őt reggel hozták újra be. A kicsi reggel született, ő már ott volt éjjel.
2017. júl. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezen a héten fogok ott szülni,utána megosztom a tapasztalataimat:)
2017. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.-nek: köszi :)

2.-nak: szuper, köszönöm, sok sikert és jó babázást!

Mindkettőtöknek ment a zöld kéz.

2017. aug. 3. 23:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes, mik a tapasztalatok? :)
2017. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!