Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült valaki mostanában Dr....

Szült valaki mostanában Dr. Kiánál? Péterfy-be. Mennyit kér?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Engem ügyeletesként császározott a Meskat dokival együtt. Állítólag jó szakember, de nagyon drága.... Konkrét árat nem tudok sajna, nekem szülésznőm volt fogadott, amiért hálát adok a sorsnak... Könnyű szülést!
2012. jan. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag nem vállal már újabb szüléseket, de érdemes felhívni az asszisztensét /Dr. Kiarash Bahrehmand (Kia)

Szülész-nőgyógyász szakorvos

Nőgyógyászati fertőzések, nőgyógyászati

rákszűrés, onkológia, onkológiai sebészet,

terhesgondozás, szülés vállalás

Elérhetőség Frissítve: Ez az új elérhetősége

Budapest, VII. ker. Bethlen Gábor tér 3.

Tel/Fax: +36 1 351-6673, +36 70 366 4169

[link] biztos, ami biztos.

Kb. annyit kér, mint Dr. Végh (oda ne menj!) 15 ezer a terhesgondozás és kb.150-200 a szülés, de én úgy tudom csak azokat vállalja, akik régebben is hozzá jártak, egyébként csak terhesgondozásra lehet hozzá menni. Ja, vele meg lehetett beszélni a császárt is, ha valaki azt szeretett volna, a szobatársam a másodikat nem akarta spontán megszülni és belement, ő volt a fogadott dokija anno, persze meg kellett fizetni!

Nagyon rendes és jó ez biztos, ő a legjobb a Péterfyben, még senkitől nem lehetett rá panaszt hallani!

Sajnos először nem őt választottam, a másodikkal pedig már nem is akarok abban a kórházban szülni.

Fogadott szülésznőm Kunné Palotai Éva volt, a szülésznők közül pedig ő a legjobb!

2012. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm igen tudom,hogy már nem vállal ujjakat szerencsére én már több éve hozzá járok.

Nem olcsó de viszont a legjobb doki a Péterfybe és mindig lehet rá számítani.

Csak még az anyagiakat nem tisztáztuk.

2012. jan. 11. 15:04
 4/7 anonim válasza:
Nekem csaszar lesz kb 2,5 het mulva nala. Tenyleg helyez fel katetert?? Nem faj az?? :$
2012. jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de szerintem nem lehet vészes de kitartás :)

Kisfiú vagy kislány lesz?

Te rákérdeztél tőle,hogy mennyiért vállal?

2012. jan. 30. 00:10
 6/7 anonim válasza:
Kisfiú:) a többit leírtam priviben :)
2012. jan. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok! Én Dr. Kiánál szültem. Csak jót tudok róla mondani. Ki mondta, hogy nem vállal újakat? Dehogyisnem vállal, ha van kapacitása biztos, hogy elvállal, de csak akkor, ha biztosan tudja, hogy bent fog tudni lenni a szülésednél. Tuti, hogy lehet rá számítani, a szakmája az élete. Mellékesen megjegyzem, hogy Kia Dr. nem mond árat, ki mennyit ad, természetesen az aktuális tarifákat szem előtt tartva kell megfizetni áldozatos munkáját.
2012. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!