Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, kik Zalaegerszegen...

Anyukák, kik Zalaegerszegen szültetek, Horváth Zsuzsanna szülésznőről mi a véleményetek? Mikor lehet szülésznőt fogadni, és hogyan?

Figyelt kérdés

Képről nekem nagyon szimpatikus, de érdekelne olyanok véleménye, akik vele szültek. Ki volt mellé a szülészorvos, és milyen tapasztalataitok vannak a kórházról, orvosról, szülésznőről? Milyen volt a szülésetek? Nekünk első baba lesz, fogadott orvos nélkül, de szülésznőt szeretnénk.

20 hetes kismami



2017. aug. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ot nem ismerem.

Egyébként fogadninugy tudsz, hogy bemész, megmondod, hogy kit keresel és ha bent van, akkor odahívják, ha nincs, akkor megnézik, hogy mikor dolgozik. 28. vagy 30. vagy 32. hétig lehetnfogadni, már nem emlékszem. De érdemesebb minél előbb, mert meg van határozva, hogy havi hány szülést vállalhatnak.

Ha fent vagy facen, akkor jelentkezz a zalaegerszegi baba-mama csacsogó csoportba, ott biztos lesz, aki mesél róla.

2017. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár szülni még nem szültem, de már nincs messze. Én is első babás vagyok.

Fogadottaim: Kádasi doki(kezdeti problémák és após nyaggatása miatt fogadtunk dokit) és Bocskorné szülésznő(édesanyám meg szülésznő miatt rágta a fülem).


Én úgy tudom hogy 28-32.hétig lehet fogadni.

2017. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja es erdemes időben menni fogadni szülésznőt mert havi 4-5 kismamát fogadhatnak csak.
2017. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocskorné egy tündéri nő, illetve én az egyiket Nágel Nikinél szültem, a másik gyereknél pedig császáros voltam, de ott is a szülésznő készített elő, meg nem mondom most kapásból a nevét, de ő is nagyon aranyos volt. Ja és egyik sem volt fogadott. A dokim mindkétszer Vörös Zéta volt. De a másik jelöltem Kádasi volt még, de úgy gondoltam, hogy a fiatalabbat választom a kettő közül :-)
2017. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2017. aug. 5. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!