Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Beindulhat a szules?

Beindulhat a szules?

Figyelt kérdés
Tegnapelott magzatviz szivargas gyanujaval korhazban voltam (egy estet voltam bent) es ott mehszajvizsgalat utan enyhe gorcseim voltak es azota tavozik a nyakdugom eddig barna kocsonyas volt reggeltol pedig mar verrel is keveredik enyhe derekfajas van..a baba mozgasa lelassult
2017. aug. 17. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Korhaz szerint ma vagyok 36 hetes,helybeli orvos szerint 35+4h
2017. aug. 17. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Uhh, én mennék a kórházba AZONNAL. Inkább küldjenek haza feleslegesen (mint engem kétszer), mint hogy baja legyen a babának vagy Neked! Vérrel keveredett folyás és lassuló magzatmozgások nekem gyanúsak.


Amúgy nekem is volt magzatvíz szivárgás gyanúja miatt vizsgálat és garantálok, hogy az indította be idő előtt a szülést (lett volna még két hetem addig).

2017. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Irány a kórház!
2017. aug. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most megfurodtem es abba maradt a barnazas,mozog a picur csak nem annyira aktivan ugy ertem nem "ugral"

Holnap megyek nstre es a dokihoz

2017. aug. 17. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. A dokidat azért hívd fel szerintem, h várjatok-e holnapig. Ha szivárog a víz, bacik juthatnak bele, de gondolom ezt tudod te is, ha már voltál bent ezzel kapcsolatban
2017. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Baba mozgása lelassult... Én mennék, 36 hetesen jártam így. Sajnos már nem élt a baba mire beértünk.

Menj!

2017. aug. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, 36 hetesen halt meg a baba? :O Hát ez tök durva...kimutattak valamit, hogy mi okozhatta, hogy szülés előtt egy köpéssel halt meg?
2017. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Teljesen egészséges volt. A papíron annyi volt, hogy kezén, lábán szorosan volt a köldökzsinór, valószínű, hogy az szorult el.
2017. aug. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezek olyan döbbenetes dolgok számomra: túl sokan ficánkolt volna a pocakodban, ezért tekeredett rá a köldökzsinór? (ha nem túl indiszkrét a kérdésem, ne válaszolj, ha rossz visszaemlékezni).


Én időre születtem, természetes úton, nyakamra duplán rátekeredett köldökzsinórral, nem is sírtam fel azonnal. Mégis túléltem. Bár nem tudom, ha hosszabban elhúzódott volna a szülés, túléltem volna vagy sem?

2017. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt mondják nyakon kevésbé veszélyes a köldökzsinór (nem tud megszorulni). A kézen, lábon valószínű, hogy úgy megrántotta, hogy elszorult a keringés. 3,5 kg volt, tehát teljesen jól fejlődött addig, boncolás se mutatott ki semmi rendellenességet. Persze nehéz visszagondolni, elfelejteni sose lehet, pedig előtte is volt már 3 gyerekem, s utána is született még egy (így 4-en vannak). Ezek a szerencsétlen véletlenek...
2017. aug. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!